У Кривому Розі триває будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська

З початку року у Кривому Розі відремонтовано доріг  площею понад 190 тис. кв. м.

Зокрема, наведений лад на внутрішньо-квартальних дорогах по вулицях: Маршака, Черкасова, Адмірала Головка, Доватора, Едуарда Фукса, Співдружності, Лісового, мкр-н 5 Зарічний, Ювілейний, провулок Бульварний. Тривають роботи на мкр- ні Східний-1,2,3, та Зарічному.

Один із масштабних проектів-2019 - будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний та вулицю Спаська.

Там, де раніше був яр і ґрунтова доріжка, прокладена місцевими жителями, сьогодні кипить робота. Два міських густонаселених квартала з'єднає нова сучасна асфальтована дорога протяжністю 335 метрів і шириною 7,5 метрів. Автомобілістам не потрібно буде шукати об'їзних шляхів, а для зручності пішоходів і велосипедистів по обидва боки дороги будуть облаштовані тротуарні і велосипедні доріжки.


«Висота найвищої точки дорожнього насипу 10,5 метра. Всього в неї укладуть 45 тисяч кубів суглинку. Зараз проводиться влаштування основи під насип: укладається геотекстиль загальним обсягом 4,5 тисячі квадратних метрів, ведуться технологічні роботи з ущільнення суглинку. Щоб основа дороги не порушувалася в бік від заданого проектного положення і була міцною, вибираємо нестабільний ґрунт та  засипаємо ями шлаком фракції 0,30»- розповів заступник директора ТОВ «Весташляхбуд» Георгій Ярцев.

Коли покладений шар дороги утрамбується, укладуть асфальтобетонне покриття, зроблять дорожню розмітку і змонтують зовнішнє освітлення.
Для будівництва дороги залучається важка техніка: віброкаток вагою 16 тон, бульдозер, вісім самоскидів.  Відкриття нової магістралі заплановано  на 2020 рік.

У Кривому Розі триває  будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська, фото-1 У Кривому Розі триває  будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська, фото-2 У Кривому Розі триває  будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська, фото-3 У Кривому Розі триває  будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська, фото-4 У Кривому Розі триває  будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська, фото-5 У Кривому Розі триває  будівництво дороги, що з'єднає мікрорайон Сонячний і вулицю Спаська, фото-6

Матеріал розміщено на замовлення КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
9 хорошо
(6 оценок)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Валюта
Покупка
Продажа
USD
26,65
26,72
EUR
31,33
31,42
RUB
0,361
0,365
Все валюты мира