Незважаючи на всебічний розвиток сучасного суспільства, ми як і раніше залишаєомся беззахисними перед силами природи. Це не так помітно для нас, тому що наші міста і селища якісно облаштовані з урахуванням будь-яких погодних факторів. Наприклад, важливу роль відіграють дощоприймачі - конструкції, призначені для відводу води в систему каналізації. Вони являють собою один з елементів точкового водопроводу. Зовні схожі вони на контейнер.

Рядові користувачі навіть не замислюються про існування подібних конструкцій. А тим часом системи працюють справно, усуваючи всі наслідки дощу. Чи змогли б ми обійтися без дощоприймачів? Звичайно, ні – міста регулярно б затоплювалися навіть від невеликого дощику. Так, рівень води був би не критичним, але і цього б вистачило, щоб ускладнити пішоходам і транспорту рух. Тобто, місто залишалося б на деякий час паралізованим.

Як бачите, дощоприймачі відіграють важливу роль і буквально рятують населені пункти. За допомогою них всі надлишки води швидко відводяться з місця її скупчування в стічну каналізацію. Простота в експлуатації, дієвість та зручність – ось основні переваги сучасних систем водовідведення.

Зверніть увагу, що конструкції для збору води використовуються не тільки будівельниками та комунальниками при облаштуванні районів. Часто їх замовляють і приватні особи. Навіщо їм потрібні подібні конструкції? Для облаштування присадибної території. З ділянки теж потрібно відводити воду, щоб не заболотити територію. В цьому допомагають дощоприймачі. Ви боїтеся, що вид території буде зіпсований подібними установками? Насправді, побоювання марні – ці системи можна вдало вписати в ландшафт саду або земельних угідь. Вони навіть зможуть виконувати декоративну функцію. Переконайтеся самі в презентабельності установок, погортавши каталоги на 331.com.ua. На віртуальних вітринах представлені не тільки установки для відводу рідини, але і решітки, якими повинен бути прикритий канал. Виконані вони акуратно, а тому ідеально впишуться в ландшафт вашого саду.

Зверніть увагу, що відведення води рятує не тільки ділянку. Завдяки організації системи ви можете ефективно захистити фундамент будівлі, ізолювати підвальну зону від вологи. Також дощоприймач ставлять, щоб відвести воду від входу в гараж.

З якого матеріалу повинен бути виконаний дощоприймач? Все залежить від умов його експлуатації. Наприклад, для зон з високим навантаженням, таких як шосе, набережні, промислові райони, використовуються конструкції з бетону/чавуну. А в місцях, де навантаження на канал буде нижчим, можна поставити легкий контейнер із пластику.