Інтерес до традиційних бойових мистецтв і єдиноборств падає з кожним роком все більше і більше. І це відбувається практично у всіх країнах світу. Чому? Тому що навчаючись бойовим мистецтвам за традиційними методиками, можна витратити роки на вивчення десятків прийомів, цінність яких у реальному поєдинку дуже мала. Ви запитаєте, звідки я це знаю? Все дуже просто. Багато хто професійно практикує і викладає бойові мистецтва і єдиноборства багато років. Навички ведення бою стане в пригоді військовослужбовцю при проведенні атак. На https://defense-reforms.in.ua/reforms-office детально описуються усі реформи. що плануються у військовому напрямку.

Якщо ви не плануєте стати чемпіоном світу з карате або муай-тай, а просто хочете оволодіти надійними навичками самозахисту або вуличного бою, то я рекомендую вам пошукати більш простий і короткий шлях, ніж традиційні бойові мистецтва.

Багато хто впевнений, що для перемоги у будь-якій бійці досить оволодіти мінімальним набором простих і ефективних ударів і кидків, навчитися правильно їх застосовувати у реальному обстановці і підготувати свою психіку до зустрічі з непередбаченою ситуацією, коли доведеться швидко приймати рішення і діяти на випередження. Опануйте таким арсеналом — і вам не страшна будь-яка конфліктна ситуація. Розкажемо, що цього потрібно.

У кожного має бути свій набір основних прийомів, причому їх не обов’язково має бути багато. Серед головних навичок мають бути прийоми, розраховані на нанесення ближніх та дальніх ударів, а також комбінації у позиції лежачи. З цього витікає, що треба бути готовим на напад у будь-якій позиції, і захищатися до останнього. Умови проведення можуть бути досить екстремальними, тому потрібно підготуватися до усіляких труднощів.

До того не завадить відпрацювати одні й ті ж самі удари на противниках, що мають різну вагу та зріст. Це дозволить швидко адаптувався в бою, і впевнено досягти перемоги над супротивником.

 Освоєння ударів руками, їх точнісіньке виконання – це стане у пригоді. Адже кисті руки можуть вразити по больових точках на тілі вашого противника, і нанести йому сильний больовий прийом. Іншими словами, треба нанести удар в правильне місце, причому робити це впевнено та відточено. Захищатися від ударів також дуже важливо. Яким би натренерованим не були ви, та противник також може не відставати. Якщо на продумувати оборону, то можна зазнати поразки.