Нікого не здивуєш сьогодні тим, що на пошуки своєї другої половинки так багато іноземців чоловіків відправляється на сайти знайомств, де профайли слов'янських жінок переважають. На слуху у всіх одна стара мудрість, що і тепер не втрачає своєї актуальності, в якій мовиться, що чоловікам любити властиво очима. Справа в тому, що чоловікові вже на етапі першої вашої зустрічі дати оцінку Вашому інтелекту або чарівності буває досить складно. Тим фактором, що є каталізатором і який приверне до Вашого профайлу увагу нареченого на сайті знайомств з іноземцями, і стає запорукою ваших майбутніх відносин, буде саме гарне фото. Саме гарне фото – запорука вийти замуж за иностранца на galateja.kiev.ua.

Досить високий рівень вимог пред'являється на сайті будь-якого агентства знайомств до будь-якої фотографії, яку Вам хотілося б розмістити. Мінімум парочку фотографій необхідно мати: де ви запечатані в повний зріст і портретну. Чим для свого профілю більше вдалих портретів Ви заготовите, тим шансів привернути увагу гідного претендента на ваше серце і руку більше буде. Як відомо, Бог не створив некрасивих жінок, як в нашому випадку, бувають погані фотографії. Щоб на шлюбних ресурсах тисячам аналогічних профілів скласти гідну конкуренцію, ваші фото виконані повинні бути професійним фотографом.

Обговоренню ця теза навіть не підлягає, навіть якщо у вас на кадрах аматорської зйомки до цього виходило непогано виглядати. Ніхто не заперечує: коли найкраща подружка є вашим фотографом в неофіційних домашніх умовах, залишаючись собою, легше прийняти розкуту позу, посміхнутися і т.д. Однак рівня, відповідного нагоди, рідко досягає якість подібних аматорських фото. Напевно у кожної красуні був досвід таких невдалих кадрів - з перекрученими пропорціями тіла, нечітким обличчям, та ще на тлі килима на стіні або старих шпалер.