Послугою кредитування сьогодні користуються багато українців. Дійсно, зручніше зробити дорогу покупку і користуватися нею, поступово повертаючи гроші. Зрозуміло, відсотки в цьому випадку нараховуються, але за будь-який сервіс потрібно платити. Тим більше що ставка зазвичай цілком адекватна.

Проблема в тому, що багато банків зараз почали посилювати умови по видачі кредиту. Багато українців отримують відмову. Звичайно, на ринку діють приватні фінансові організації. Однак до них наші співвітчизники відчувають менше довіри. До того ж мікрофінансові компанії зазвичай нараховують більші відсотки, ніж банки. Та й, звертаючись до них, ви навряд чи зможете розраховувати на значну суму. Повернути її теж потрібно в стислі терміни.

На щастя, деякі банки вводять послугу спрощеного кредитування. Наприклад, такий сервіс є в «Ідея Банк». Кредит готівкою клієнти можуть оформити в режимі онлайн. Розгляд запиту триватиме близько хвилини. Після цього з вами зв'яжеться менеджер. За грошима ви можете під'їхати до відділення банку. Якщо вам незручно відриватися від справ, можете оформити кредит на банківську карту. Це ще більш комфортний спосіб.

Взяти кредит в банку можна на велику суму. «Ідея Банк» видає своїм клієнтам до 300 тисяч гривень. Зрозуміло, умови залежать від програми кредитування. Наприклад, пенсійна позика не може бути більше 20 тисяч гривень. Якщо ж ви можете запропонувати під заставу депозит, то сума збільшиться до 300 тисяч.

Термін, за який потрібно повернути гроші, досить довгий. Ви можете взяти кредит на 6-60 місяців.

Зверніть увагу, що як і МФО, «Ідея Банк» не вимагає від клієнтів великої кількості документів. Наявності паспорта та ІПН при оформленні вам буде досить. Принаймні, якщо ви берете кредит до 40 тисяч гривень (середньостатистичний українець такого ліміту цілком вистачає). Якщо ж позика потрібна на велику суму, доведеться доповнити пакет документів довідкою про доходи.

На кредити онлайн від «Ідея Банк» встановлена ​​цілком адекватна процентна ставка. Прихованих комісій не передбачено. Точну суму до повернення ви дізнаєтесь при оформленні кредиту. Система автоматично розрахує її при введенні відповідних даних.

Погасити кредити можна у відділенні банку, через термінал або будь-яким іншим зручним  способом.

Вибираючи програму кредитування, звертайте увагу на можливість дострокового погашення кредиту. Також варто дізнатися, на яку суму нараховуються відсотки. Краще, якщо це буде фактично використані гроші.