Знаючи, в який час доби, день тижня найвигідніше придбавати авіаквитки, можна істотно заощадити на їх ціні.

Кращий час для купівлі авіаквитка залежить від багатьох чинників: авіакомпанії, місця призначення, сезону і навіть конкретних дат. Практично у усіх авіакомпаній, квитки доступні до придбання за 330 діб до вильоту. Більшість мандрівників схиляються до практичного висновку, що придбати авіаквитки, варто за 2 місяці до дати вильоту або за 54 дні.

Авіаквитки на літо, в туристичні популярні напрями варто бронювати за 2,5 – 4 місяці до вильоту.

По досвіду численних мандрівників, склалося припущення, що найвигідніший час для придбання авіаквитків - середовище, 1 година ночі (у часовому поясі, де знаходиться авіакомпанія). Це так звана година X.

Чи варто купувати авіаквитки заздалегідь?

Іноді пасажири запитують: чи "Варто купувати квитки на літак заздалегідь за півроку"?

Все залежить від напряму перельоту і авіакомпанії. Практично усі бюджетні авіаперевізники виставляють найвигідніші ціни на перельоти за півроку і більше. Ціни правда не сильно нижча, купуючи заздалегідь, ви заощадите, в середньому відсотків 15, але бувають і знижки до 50% на певні дати, можливо на незручний час. Все-таки, якщо ви не плануєте вилітати у свята, в сезон, то варто придбавати авіаквитки не раніше, ніж за 2 місяці.

Якщо ви не прив'язані до конкретних чисел для подорожей, ви можете заощадити на перельотах істотно. Як?

По-перше, ви можете дивитися графік цін на пошукових системах і обирати дати, де вискакують вигідніші ціни. Дізнатися коли найдешевше летіти на необхідний вам напрям, можна на сайті авіакомпанії, обравши "найдешевший місяць" при пошуку  і таким чином запланувати свій відпочинок саме на цей місяць.

По-друге, ви можете скористатися пропозиціями авіаквитків, що "Горять", - чартерних, які іноді бувають дійсно гарячими.

По-третє, ви можете виловлювати вигідні пропозиції, знижки і акції, помилкові тарифи авіакомпаній. Іноді, дешевше бронювати  авіаквитки на сайтах самих авіакомпаній.

Приміром, дисконт авіаквитки (неповоротні авіаквитки) не зустріти на пошукових системах. Їх можна придбати тільки через сайт авіакомпаній.

Також, якщо ви плануєте користуватися послугами низькобюджетних авіаперевізників, то найвигідніші вартості на їх перельоти, ви можете знайти тільки на їх власних сайтах. Якщо трохи поворушитися, то можна знайти найвигідніші пропозиції по авіаквиткам за потрібним напрямом.