Правила створення і оптимізації сайту в галузі медицини

Як ви залучаєте пацієнтів до свого медичного кабінету чи клініки? Ви знаєте, що в значній мірі їхню довіру необхідно здобути через репутацію і рекомендації. Ви покладаєтесь також на прозорість і зручне розташування вашого бізнесу. В Інтернеті такі ж самі цінності визначають успіх. Рецептом на просування медичного сайту в медичній сфері є прозорість, простота і адаптивність. При реалізації цих концепцій ваш сайт почне генерувати реальний прибуток. Це не просте завдання – ви самі можете спробувати його виконати, або скористайтесь з нашої допомоги.

Адаптивні медичні сайти – рецепт для широкого впливу

Сьогодні ваші пацієнти живуть "на ходу". Все частіше вони планують свої поїздки через смартфони, планшети, ноутбуки, нетбуки або настільні комп'ютери. Таке велике поширення пристроїв, що використовуються користувачами вимагає адаптивного веб-дизайну. Що це насправді означає? Адаптивний веб-дизайн не що інше як створення веб-сайтів, які автоматично підлаштовуються до екранів з різною роздільною здатністю і в різних пристроях.

Проект адаптивної веб-сторінки – що ви отримаєте?

 • Один URL для мобільної і стандартної версій сайту. Кілька посилань, які ведуть до однієї веб-сторінки негативно сприймаються роботами Google. Отже, в результаті вашому сайту не загрожуватиме бан і ви не будете "невидимими" для клієнтів.
 • Один html-код, який повинен бути семантичним. Розробляючи веб-сайт ми створюємо код CSS за правилами media Queries – тоді сторінка коректно відображається на екранах з різною роздільною здатністю.
  •  
  • Вмістіть головну місію вашого бізнесу в перші 300 пікселів
  • Обмежте можливість вибору
  • Напишіть найкращий заголовок, який приведе натовп клієнтів
  • Найкращі проекти сторінок в медичній галузі включають реальні відео
  • Хороші сторінки не завантажуються довше ніж 8 сек
  • Як перетворити відвідувача сайту на покупця ваших послуг?

   Сайт вашого медичного кабінету чи клініки вже працює? У вас є велика кількість відвідувань на вашій веб-сторінці? Тепер ви повинні заохотити відвідувачів користуватися вашими послугами. Як це зробити? На допомогу приходить оптимізація коефіцієнту конверсії. Цей показник свідчить про кількість реалізованих цілей, розділених на число одержувачів. Ціль, у випадку лікарського кабінету, це підпис на розсилку, запис на візит, або телефонний дзвінок. Розрахунок коефіцієнту конверсії не є складною річчю, яку ви повинні довірити фахівцям. Щоб отримати його потрібно просто розділити кількість клієнтів на кількість людей, які відвідали ваш сайт. В середньому він має бути на рівні 2%. Є приклади сайтів які значно перевищують цю величину.

   Підвищіть прибутковість вашого бізнесу – оптимізуйте коефіцієнт конверсії!

   1. Іншими словами, опишіть квінтесенцію бізнесу, прикрашену красивими фотографіями у верхній частині вашої сторінки. У вас є кілька секунд, щоб привернути увагу клієнта. За даними досліджень, половина користувачів не прокручує вниз веб-сторінок сайтів. З цього факту слід винести уроки вже в процесі розробки. Ви самі знаєте що є найбільш важливим для ваших пацієнтів – перекладіть це на мову Інтернету і дивіться як зростатиме конверсія.

   2. Веб-сайти, в яких присутні занадто багато елементів, відволікають користувачів. Відвідувач сайту завжди шукає привід, щоб відмовитися від покупки. Дорога до високої конверсії посипана трояндами. Аналогічно як і пошук методу одужання пацієнта не надто приємний – але чи напевне? Перевіряйте різні можливості. Метод проб і помилок є основою збільшення конверсії.

   3. Пам'ятайте, що найбільш переконливими є короткі месиджі.

   4. Покажіть професіоналізм, презентуйте інновації вашого кабінету чи клініки, підтримайте себе відео рекомендаціями пацієнтів. Немає кращого посередника ніж відео – використайте його, щоб викликати інтерес пацієнтів.

   5. Ваша сторінка не може перевищувати цей поріг. Користувачі використовують двоядерні ноутбуки, планшети і смартфони, але також і старі ПК, підключені до модемів або які користуються мобільним Інтернетом. Видаліть файли сторінки з великий об'ємом і занадто "важкі" фотографії. Будьте вірні мінімалізму. Ви досягнете успіху, якщо сайт буде виглядати як блискавка, незалежно від швидкості з'єднання і типу пристрою.

   Пам'ятайте ці принципи при розробці веб-сторінки для вашого кабінету або клініки. Процес seo просування сайтів не буде усіяний трояндами і може привести вас до місця, де ваші знання недостатні. З допомогою прийде наша компанія, яка всіма правилами оптимізації та проектування ефективних сайтів оволоділа в досконалості!

Сторінки з одним URL-адресом, однією версією html-коду – краща індексація пошуковими роботами. Сайт органічно підіймається вгору і збільшує ваш прибуток.
Матеріал підготовили спеціалісти SEO агенції Proposition.