Черепиця має свої переваги в порівнянні з іншими видами покрівлі, такими як композитна черепиця і дерев'яна дранка. Хоча бітум, як відомо досить крихкий, але є також кілька інших варіантів традиційної черепиці. Ви можете вибрати з наступних топ-5 типів покрівельної черепиці на основі ваших потреб і бюджету.

1. Цементні плитки

Хоча ці плитки важкі в порівнянні з глиняною черепицею, однак вони пожежобезпечні, а також більш надійні. Вам не доведеться турбуватися про їх очищення, оскільки вони можуть бути очищені без допомоги професіоналів. Вони поставляються в різних кольорах і текстурах, і таким чином пропонують велику різноманітність вибору. Вимагають невисоких витрат на утримання, але більш дорогі в порівнянні з глиняною черепицею.

2. Шифер

Ці плитки мають гарний вигляд, але вони важкі. Крім того, необхідно наймати експерта або звертатися в професійній сервіс, щоб встановити його на вашій даху. Оскільки ці плити важкі, ви повинні розглянути питання про надання додаткової підтримки для даху. Крім того, ви не зможете очистити дах без залучення експерта, оскільки шиферні плитки дуже тендітні. Для укладання шиферу найкраще буде найняти підрядника.

3. Армированная плитка

Це дорогий варіант, але є численні переваги установки армованої плитки. Ви можете придбати цю плитку в декількох різних структурах, таким чином, ваша дах може мати вигляд дерев'яної або кам'яної, або з будь-якого іншого виду матеріалу в залежності від обраної текстури. Вона пропонує додаткові переваги, будучи дуже міцною, а також пожаробезопасной. Армована плитка легка за вагою і практично не вимагає обслуговування.

4. Металочерепиця Луцьк

Ви можете вибрати з декількох видів металочерепиці. Цей варіант може бути, як дешевим, так і дорогим, в залежності від сорту металочерепиці, яку ви виберете. Як правило, алюмінієві листи мають легку вагу, але вони недостатньо міцні, і, таким чином, інші метали є кращими. Крім того, такий варіант теж дуже витратний і не простий в установці. Однак, якщо металочерепиця встановлена ​​професіоналом і правильно забарвлена, тоді вона покаже себе з кращого боку і буде хорошим вибором покрівельного покриття.

5. Синтетичні плитки


Синтетичних матеріали виявляються більш корисними, ніж натуральні матеріали, використовувані для виготовлення плитки. Синтетична покрівля коштує недорого, і не вимагає високих витрат на утримання. Вам буде доступний різноманітний вибір стилів. Крім того, це також відмінний варіант для тих, хто хоче встановити додаткову дах над існуючою дахом.