Кухня – особливе місце для кожної господині. Говорять, що від атмосфери, яка панує на кухні під час приготування їжі в цілому залежить смак готової страви, тому в жодному разі не можна відволікати жінку, коли вона творить магію над каструльками та пательнями.

Оскільки атмосфера на кухні майже повністю залежить від настрою жінки, то досить логічно буде створи умови, в яких вода буде відчувати себе комфортно. Не останню роль у цьому відіграють меблі. Різноманіття поличок на яких затишно причаїлись всілякі скляночки з ароматними приправами, шафи, на полицях котрих відпочиває посуд, а головне стіл, за яким не тільки зручно готувати, а і привітати гостей не соромно.

У справжньої господині стіл на кухні обов’язково має бути із натурального дерева. Дерев'яні столи на кухні можуть бути різними: квадратними, прямокутними, круглими, розкладними або цільними, високими чи більш низькими. Проте об’єднує їх, як правило, те, що вони масивні та з одного погляду на них виникає бажання сісти до столу та чекати, коли подадуть гарячі страви.

Що треба знати, обираючи дерев’яний стіл на кухню

Здавалося б, що складного може бути у виборі такого предмету кухонного інтер’єру, як стіл? Проте увага до незначних, на перший погляд, деталей може допомогти зробити правильний вибір. Таким чином, обираючи кухонний стіл, необхідно звернути увагу на наступні моменти:

  • Матеріал. Безумовно, перевагу варто віддати натуральному дереву. Такий вибір обумовлюється не тільки естетичною привабливістю меблів, а і високим ступенем практичності матеріалу. Справа в тому, що саме кухонний стіл найбільш піддається впливу несприятливих умов для його довгої служби. Дерево не тільки зносостійкий матеріал, воно також підлягає реставрації при незначних пошкодженнях.
  • Форма. Як правило, асортимент кухонних столів представлений трьома основними формами: квадрат, прямокутник та коло. В даному випадку перевагу слід віддати найбільш практичному варіанту, оскільки саме практичність меблів нерідко стає у пригоді кожній господині.
  • Колір. Безумовно, колір кухонного стола має гармоніювати з іншими предметами декору на кухні. Пороте слід зауважити, що світлі тони будуть більш практичними ніж темні, оскільки на них не на стільки видно бруд та невеликі подряпини, які можуть з’явитися в процесі експлуатації стола в якості робочої поверхні. 

Як бачите, обрати найкращий кухонний стіл дуже просто, якщо знати на що треба звернути свою увагу! Бажаємо Вам приємних покупок на сайті Klen.ua!