Де проявити свої творчі здібності, як не у власному саду? Це справжнє «живе полотно», де можна втілити найдивовижніші фантазії. Ось тільки не кожному господарю вдається створити тут шедевр. І справа зовсім не в бідній уяві. Просто на практиці виявляється, що навіть облаштувати клумбу не так легко – потрібно врахувати поєднуваність всіх рослин, час їх цвітіння і т.д. І ось тут починаються проблеми. Як бути в такій ситуації?

Вдатися до допомоги фахівців з ландшафтного дизайну. Вони спроектують територію, забезпечать її автоматичний полив, допоможуть з облаштуванням садових архітектурних об'єктів. Завдяки втручанню професіоналів навіть невелика ділянка здатна перетворитися в розкішний парк.

Виникає питання – кому саме доручити таку відповідальну роботу? Шукайте виконавців серед «довгожителів» ринку – вік буде показником компетентності фірми та її затребуваності. Так, студія ландшафту Etis вже не перший рік займається даним напрямком. На її рахунку – сотні вдало реалізованих проектів. До речі, ви можете ознайомитися з ними на порталі компанії – тут є віртуальне портфоліо.

У чому секрет успіху професійних дизайнерів? Вони намагаються досягти не тільки зовнішнього ефекту, але й продумати водночас практичні нюанси. Спеціаліст по ландшафту допоможе грамотно організувати простір в саду, виділить найбільш сприятливе місце для облаштування зони відпочинку.

Завдяки втручанню професіоналів у вас буде можливість отримати ділянку, оформлену в єдиному стилі. Адже при самостійному облаштуванні території дуже важко витримати гармонію – сад часто «розпадається» на окремі зони. Дизайнер же додасть оформленню цілісності. До того ж, він може допомогти вам зі створенням малих архітектурних форм – альтанок, бесідок, майданчиків для відпочинку або «зовнішніх» кімнат.