Якщо ви шукаєте матеріал для покриття даху чи фасаду, який поєднує в собі простоту, довговічність та естетику, профільний листовий метал може стати для вас ідеальним рішенням. Профлист стіновий – це сталевий лист, профільований у формі трапеції, що надає йому жорсткості та стійкості до навантажень. Він:

- простий в установці;

- доступний у багатьох кольорах та покриттях;

- та має відносно низьку ціну.

Його також охоче вибирають багато підрядників та інвесторів, оскільки його універсальність дозволяє адаптувати його до різних типів будівель та покрівельних покриттів будь-якої форми та нахилу. Тому він чудово працює в:

- гаражах;

- виробничих цехах;

- тваринницьких приміщеннях;

- складах;

- та сучасних приватних будинках.

Залежно від того, що ви бажаєте зробити з профільованого листового металу, ви маєте підібрати відповідний профіль, товщину, колір та покриття.

Профлисти з низьким профілем – лише для фасадів

Низькопрофільні листи мають висоту тиснення від 3 мм до 14 мм. Листи з профілем від 3 до 8 мм не забезпечують належної герметичності та стійкості до снігових або вітрових навантажень, тому їх використовують переважно як фасади та софіти даху. Якщо ви використовуєте їх як покрівлю, ви можете зазнати протікання або пошкодження даху.

Низький профіль ідеально підходить для зовнішніх та внутрішніх стін будівель, забезпечуючи адекватну тепло- та звукоізоляцію та надаючи їм цікавий зовнішній вигляд. Низькопрофільний листовий метал зазвичай гладкіший та елегантніший, ніж інші листи, що робить його придатним для різних архітектурних стилів.

Листи середнього профілю – універсальні та сучасні

Середній профіль листів має висоту тиснення 14-18 мм. Це листи, які найчастіше використовуються як покрівля, забезпечуючи належну герметичність, ізоляцію та естетику покрівлі, а також відведення дощової води та снігу. Вони досить міцні та стійкі до навантажень, а також універсальні та сучасні. Листи середнього профілю також підходять для фасадів чи стін гаражів чи тваринницьких приміщень.

Листи з високим профілем – міцні та несучі

Високий профіль листів означає, що висота тиснення становить 35-55 мм. Це листи, призначені для покриття дахів. Високе тиснення підвищує міцність та жорсткість конструкції. Ці листи також щільні, ізоляційні та естетичні. Такі листи ідеально підходять для покриття дахів промислових, комерційних або спортивних об'єктів, де потрібна висока несуча здатність та стійкість.