Компанія Skagen була заснована в Данії у 1985 році і вже за 2 роки стала популярна в США, а за 4 роки засновників Хенріка та Шарлотту Йорст  нагородили я одних з найуспішніших підприємців Америки. Компанія зберігає тенденції популярності і сьогодні, демонструючи приклад якісних, елегантних та універсальних годинників.

Фешенебельні та класичні: кожен знайде те, що йому підходить

 

Skagen, так би мовити, «не стоять на місці» і виготовляють продукцію у відповідності до нових тенденцій. Так, серед їх товарів можна знайти і витримано класичні і крокуючі в ногу з тенденціями моделі. Годинники  Skagen постійно модифікуються і, разом з тим, лишаються незмінними у своїй елегантності.

 

Пара моделей від Skagen, що не залишить байдужою жодну леді

 

З широкого асортименту продукції компанії можна виділити ці 2 годинники, які підкреслять будь-який стиль та просто вражають універсальністю.

 

1)      358XSRM – жіночий годинник, який підходить як для повсякденного вбрання, так і для вечірнього виходу. Рожевий корпус чудово доповнює спокійний прохолодно-сірий колір браслета, поміркована індексація циферблата з невеликих каменів Сваровскі виглядає стримано і, водночас благородно. Функціональність годинника не поступається дизайну: циферблат вкритий мінеральним склом, корпус водонепроникний (витримує до 3 АТМ), працює часомір за рахунок якісного кварцового механізму.

http://fs1.deka.dn.ua/photo/goods/medium/368/910037/910037_20130220_854_2008_358XSRM_v03.jpg

2)      Компактний 355SSRS, виконаний у теплій пастельній палітрі кольорів, поєднує ніжність та достойний функціонал. 355SSRS має кварцовий механізм, водостійкість 3 АТМ та надійний сталевий корпус. Індексація циферблату виконана з дрібних камінців Сваровскі.

http://images.asos-media.com/inv/media/2/0/8/8/4008802/image3xxl.jpg

 

2 моделі для чоловіків на всі випадки життя

 

І, звісно ж, годинники, що зможуть супроводжувати чоловіка у будь-якій, навіть екстреній ситуації.

 

1)      Серед чоловіків популярний мінімалістичний годинник 691LSLS, його можна знайти в інтернет-магазині Deka. Він являє собою поєднання всього, що необхідно хорошому часоміру: простий дизайн, що не «кидається в очі», міцний, зносостійкий шкіряний ремінець чорного кольору, захист від попадання води до 3 АТМ, сталевий корпус з чітким циферблатом та надійний кварцовий механізм. Такий часомір точно не підведе в будь-якій ситуації.

http://tik-tak.ua/images/stories/virtuemart/product/1415875275ww47360164d10c.jpg

2)      Модель SKW6001 ще один універсальний чоловічий варіант, однак його оцінять ті, кому подобається більш сміливий стиль одягу. І корпус, і циферблат, і ремінець виготовлені у насиченій шоколадній кольоровій гамі. Ідеально підійде тим, хто багато подорожує, адже це часомір оснащений захистом від води до 5 АТМ та витривалим кварцовим механізмом.

http://watch4you.com.ua/public/files/product/original/97/skagen_skw6001_20083.jpg