І знову встає болісне питання —  давати своїм улюбленцям сухий корм, якщо так, чи є у нього переваги? Як відзначають ветеринари сухий корм домашнім тваринам давати можна, але класу-преміум. Корм цього класу збалансований, має необхідні мікроелементи та інші корисні складові, потрібно його не дуже багато, до того ж він прекрасно засвоюється.

   Крім того, що він зручний, купити сухий корм для собак львів http://petcenter.com.ua/sobaki/sukhoi-korm, можна досить вільно, як у магазинах, так і в Інтернеті. Перевагою сухих кормів є те що можна досить легко розрахувати необхідну кількість корму для конкретної тварини на один прийом їжі, таким чином, собака чи кіт, отримає потрібного харчування та вітамінів, рівно стільки, скільки йому необхідно за віком та вагою. Також користь сухого корму полягає в тому, що за ці роки як на нашому ринку з'явився якісний сухий корм для котів http://petcenter.com.ua/koti/sukhoi-korm-kotu і собак, середня тривалість життя у тварин зросла на певний відсоток.

   Крім корму, вашим вихованцям необхідно купити товари для тварин ціни http://petcenter.com.ua/ на які не найвищі, але ці дрібниці будуть корисні для розвитку вашого улюбленця. Разом з сухим кормом, тварині потрібно давати м'ясо і рибу, якісні овочі і фрукти, але у кормі високої якості це все є, і якщо немає змоги ласувати тваринку додатково, не має ні чого страшного, всі необхідні вітаміни вона отримає разом с кормом. І не варто забувати, що сільськогосподарські тварини (джерело м'яса, яке ми споживаємо) перенасичені гормонами; а злаки, фрукти та овочі оброблені шкідливими добривами.

    Питання про користь або шкоду сухих кормів непросте, і спір напевно, ніколи не припиниться.

   Але вибір завжди за вами. До того ж багато ветеринарів та собаківників які займаються професійно тваринами, пропонують змішане харчування. Це якісний сухий корм, м'ясні продукти, риба, та і додаткові добавки у вигляді вітамінів.