Багато хто впевнені в тому, що мода існує тільки для молодих і тільки їм дозволено красиво, стильно і модно одягатися. А от жінкам старшого віку слід вже носити одяг більш скромний і непомітний. Але це повна нісенітниця, тому що завжди потрібно виглядати на 100%, незалежно від віку, займаного в суспільстві положення, стану душі. Інша справа, одяг повинен відповідати віку, але цього правила слід дотримуватися всім жінкам. Розібратися в тонкощах допоможуть статті про моду і стиль.

Чому так склалися обставини? Та все тому, що подіуми, модні журнали орієнтовані на молодих моделей. І саме ця вікова дискримінація у світі високої моди впливає на зовнішній вигляд дам старше середнього віку, які не завжди в собі впевнені. Але це абсолютно марно, тому що соромитися своїх ніжок може і 20-ти річна дівчинка, і 50-ти річна жінка. Єдині, хто правильно поводяться - це редактори глянцевих журналів, власниці модних будинків, які, не звертаючи уваги на вік, одягаються стильно, модно і красиво. А ось представниці інших професій, хоча і є впевненими у собі жінками, не завжди зважуються на експерименти.

Критерії правильного підбору одягу

При виборі одягу критеріями є не вік, а фігура, кольоротип і смак дами. Адже проблеми з поповненням гардеробу можуть бути у жінок різного віку. Ніхто не застрахований від зайвої ваги, маленького розміру грудей або похибок в області стегон, тому в будь-якому віці слід вибирати той одяг, який вигідно підкреслює достоїнства жінки і приховує її недоліки. При виборі нарядів слід враховувати кілька моментів:

• колір. Дуже важливий момент в процесі вибору нарядів. В даному випадку слід пам'ятати про те, що фіолетовий і зелений - це табу, тому що такі відтінки, навіть юних дівчат старять. Найкраще віддати перевагу рожевому, білому, бузковому, бежевому. При виборі кольору слід враховувати колір обличчя. Універсальним буде світлий верх і темний низ;

• стиль. Після того, як з кольором все ясно, необхідно поставити крапки над «i» щодо стилю. Безпрограшним варіантом є прямі темні штани або джинси, спідниці з запахом довжини міді, максі. Але вони не повинні бути в обтяжку, а ось блузки та кофти слід вибирати приталені, тому що вони вигідно підкреслюють груди;

Таким чином, якщо дотримуватися цих нехитрих порад, то в будь-якому віці можна виглядати модно, стильно і красиво. А реальний вік жінки помітний лише у паспорті, а у дзеркалі має бути те, що хоче жінка.