Дізнайтесь більше про одну з перших лотерей України

Історія УНЛ бере свій початок у 1997 році. Послуги компанії відразу почали користуватися попитом серед поціновувачів азарту. Це державна лотерея, яка має всі необхідні ліцензії для роботи та керується Міністерством Фінансів.

У своєму підпорядкуванні Українська національна лотерея має найбільш популярні ігри, включно з електронними, швидкими лотереями, Спортлото, паперовими лотереями тощо.

УНЛ пропонує не лише широкий асортимент ігор для українців, але також залучає зароблені кошти в державний бюджет країни та стає спонсором благодійних компаній, у тому числі для забезпечення потреб ЗСУ.

Y4NBlyIENm_OKk9yuJSCzTFai2nSfNvtdgvZeSxi6e8AccDPmSZAShYftYNXnc-jtA7fO8GllGm8irm2N2sieiJxy8uzOiHA3GbhCEWQAsRqpOG4DmKOhG9Y7mpt68XRYcuM01W7X_cQBHdGXDH3XRgwszmOcWF0dbJ6YXwKtxcVsyIa_02CaYP2at_DwA

Як виглядає сайт УНЛ

Основна перевага платформи — простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту. Він виконаний у яскравих, проте приємних світлих кольорах, не дратує та не подразнює очі. На головній сторінці сайту ви можете обрати мову: українську або російську.

Навіть якщо ви жодного разу не грали в подібні ігри, ви зможете швидко розібратися, як випробувати вдачу. На головній сторінці можна:

 • обрати улюблену гру поміж найбільш популярних варіантів (скретч, миттєві тощо);
 • швидко придбати лотерейні білети;
 • ознайомитися з актуальними новинами;
 • перевірити куплений раніше білет;
 • подивитися, хто зараз виграє.

УНЛ приймає лише гривні та має всі необхідні ліцензії, які підтверджують легальність роботи платформи.

Як зареєструватися на сайті УНЛ?

Якщо ви бажаєте зіграти в лотерею, потрібно попередньо зареєструватися на сайті УНЛ. Це максимально просто — натисніть на кнопку «Реєстрація сторінки» або «Вхід», якщо у вас уже є акаунт. Цей розділ можна знайти на головній сторінці в горішньому правому кутку.

Для реєстрації УНЛ запитує базову інформацію про гравця: вам потрібно ввести актуальну адресу електронної пошти та придумати надійний пароль. Також ви можете авторизуватися через Google або Facebook. У такому випадку процес реєстрації триває не більше хвилини.

Після авторизації ви зможете користуватись усім функціоналом платформи. Для того, щоб грати, вигравати реальні гроші та виводити чималі суми, потрібно верифікувати акаунт. Українська національна лотерея запитує:

 • прізвище, ім’я, по-батькові гравця;
 • його номер мобільного телефону;
 • дату народження.

g-8oljxaDMY8fvTA_qN-8EI-32kCgkW0keUK4eyGwpJkaWPaG2tr79j9J7cRPpcdh0ECDG30aGXNiFxQN9D5O6X_BfQjLeDgXCGBRL_M6jUpUAUXtbP7wGZd1iXEH0lD1QJPbMNsQCl2tBu6AwO6GMvqHpoH881juCvctD9WD7uUe9tFzrLhwS-euqtePg

Які лотереї пропонуються гравцям на сайті УНЛ?

На сайті зібрані всі лотереї України, які дають змогу швидко стати мільйонером, навіть не виходячи з дому. Придбати лотерейний білет можна за пару кліків. УНЛ пропонує широке різноманіття розваг, як для досвідчених гравців, так і для новачків. Ви можете обрати:

 1. Класичні державні лотереї: Супер Лото, Кено, Лото Трійка тощо.
 2. Скретч лотерею. Це простий та цікавий формат, цифровий аналог звичних паперових скретч-карт. Головний приз може складати від 50000 грн до 500000 грн.
 3. Миттєві лотереї. Це цікаві та захоплюючі ігри з можливістю виграти кілька мільйонів гривень, зробивши ставку в 1–3 грн.
 4. Швидкі лотереї, у яких розіграші відбуваються кожні 5 хвилин.
 5. Креш — ви можете вигравати, покладаючись лише на себе.
 6. Лото на інтуїцію — перевірте своє шосте чуття!

Як відбувається поповнення гаманця та виведення коштів?

Для своїх користувачів Українська національна лотерея пропонує всі найпопулярніші варіанти поповнення депозиту та виведення виграшу. Ви можете використовувати картку будь-якого банку, а також платіжні термінали iBox, EasyPay, Ipay тощо.

Для постійних гравців є вигідна програма лояльності — можна брати участь у конкурсах та акціях та отримувати унікальні пропозиції від оператора. УНЛ — надійний і безпечний сервіс. Він перевірений часом і тисячами українців, тому ми сміливо рекомендуємо його всім поціновувачам азартних ігор.