В ломбардних магазинах, таких як ЗСШОП, часто зустрічається величезний вибір найрізноманітніших товарів. Вони можуть бути як такими, що вже були у вжитку, так і зовсім новими. Ювелірні прикраси, кухонне та столове приладдя, побутова техніка та електроніка — список просто нескінченний.

В ломбарді, який спеціалізується на певній групі товарів, є можливість придбати речі за дуже доступною ціною. Отримання та продаж комісійної продукції відбувається наступним чином:

  • клієнт залишає в заставу певну цінність – це можуть бути прикраси, мобільний телефон, телевізор, комп'ютер та інша побутова техніка;
  • на суму, в яку була оцінена річ, клієнту дають кошти в борг за договором, терміном трохи більше місяця із можливістю зворотного викупу;
  • у разі порушення термінів, обумовлених у договорі, ломбард може виставити закладений товар у партнерському комісійному магазині або продавати такий товар у себе.

Інколи, люди віддають певні предмети в ломбард не очікуючи їх повернення і одразу прописують це в договорі. Тобто, можна сказати, що вони продають магазину ломбарду свої речі. ЗСШОП — це 25 точок видачі по всій країні, де можна як продати, так і придбати речі в чудовому стані.

Чому варто вибирати магазини ломбарди

Магазини ломбарди мають багато плюсів, в порівнянні зі звичайними. Велика кількість клієнтів по всій країні віддає перевагу саме їм. З найголовніших полюсів варто виділити:

  • можливість купити в ломбарді техніку за низькою ціною – набагато нижчою, ніж у роздрібних точках торгівлі; навіть новий iPhone можна придбати в ломбарді, а в описі даного апарату буде зазначено, що входить до комплектації, а також ступінь використання телефону; крім того, менеджери завжди дадуть відповідь на питання, які цікавлять покупців;
  • другою перевагою, якою володіють ломбарди – є наявність у продажу старої раритетної техніки; наприклад, комусь хочеться поностальгувати у Mario на старій приставці Nintendo 95 – можна придбати приставку з грою, а також купити телевізор; якщо захотілося подивитись старі касети, але немає підходящого пристрою, його теж можна знайти в магазині ломбарді;
  • третя перевага – у ломбарді, купити б/в техніку, можна без побоювання отримати бракований та непрацюючий товар, під час оцінки такого пристрою, фахівець, насамперед, звертає увагу на його працездатність; жодному ломбарду просто не вигідно тримати у себе зламану річ у заставі.

Магазини ломбарди — це чудове рішення для тих, хто хоче замінити техніку, але не має достатнього коштів для придбання нової. Працівники допоможуть підібрати підходящий та бюджетний варіант, а також швидко оформлять замовлення.

Дуже потрібні гроші, а позичити немає де? Також допоможе ломбард. Під заставу та з невеликим відсотком, магазин видасть необхідну суму, з можливістю викупити назад свої речі. Перед клієнтами відкривається багато можливостей, якими вони не зможуть скористатися в звичайних магазинах техніки, ювелірних та інших.