Вірджинія (Virginia) не дарма має титул найпопулярнішого тютюну в усьому світі — саме він використовується для виготовлення 70% сучасної тютюнової продукції. Разом з іншими сортами, зокрема Берлі, Орієнталем та Латакією, Вірджинія створює гармонійне поєднання смаків, підкреслює інші аромати, надає їм насиченості і глибини. Це універсальний продукт, який обирає переважна більшість курців.

Особливості та різновиди тютюну Вірджинія

Існує декілька різновидів тютюну Вірджинія, до яких належать:

 • Yellow Virginia — відрізняється приємним цитрусовим посмаком;
 • Bright Virginia — використовується в блендах завдяки тонкому, але насиченому аромату;
 • Red Virginia — має дивовижний аромат випічки;
 • Brown Virginia — тютюн з міцним, яскраво-вираженим смаком;
 • Orange Virginia — з усіх різновидів має найменш солодкий смак;
 • Stoved Virginia — сортотип, що під час куріння набуває фруктових або шоколадних відтінків;
 • Gold Virginia — має фруктовий аромат і м'який солодкий смак;
 • Matured Virginia — різновид Вірджинії з пряним та гострим смаком.

Важливою особливістю тютюну є висока концентрація природного цукру в листках рослини, а також незначна кількість нікотину. Вірджинія солодка, з легким кислим посмаком. У процесі обробки сорт підлягає обов'язковій ферментації, яка впливає на його остаточний колір, міцність та інші характеристики. Наприклад, під час куріння готової продукції деякі споживачі відчувають м'який смак сушених фруктів або карамелі.

У бленді Вірджинія часто комбінується з Берлі, що дає змогу знизити міцність останнього та доповнити вишуканими шоколадно-горіховими нотами. Також сорт чудово гармонує з орієнтальними тютюнами, які разом із Берлі складають основу американської суміші.

У дуеті з Периком Вірджинія формує незвичайний глибокий аромат із відтінком прянощів. У поєднанні з Латакією підкреслює ноти сириці або анісу.

Для того щоби сорт придбав солодкий аромат, він обробляється теплом. Під впливом тиску та високих температур цукор, що містить тютюн, карамелізується. Треба зазначити, що Вірджинія потребує витримки. Саме цей процес формує необхідний смак та аромат суміші, додає унікальної глибини та насиченості.

У Sigarety Shop ми об'єднали високий рівень сервісу з широким асортиментом оригінальних тютюнових виробів та гнучкою ціновою політикою. У нас ви можете купити сигарети оптом від популярних торгових марок: Bond Street, Lucky Strike, Winston, Marlboro, L&M, Camel, Rothmans тощо.

У каталозі представлено сигарети на будь-який смак: у різному форматі, з різною міцністю, сумішшю, смаком та іншими характеристиками, а також у різних цінових сегментах.

Ми дотримуємося клієнтоорієнтованого підходу та пропонуємо:

 • доставку товарів по всій території України;
 • організацію оптових партій різного розміру: дрібних, середніх та великих;
 • накладений платіж, після отримання та попередньої перевірки замовлення в поштовому відділенні;
 • швидке оформлення замовлень: за номером телефону або в месенджері Telegram.

Наші фахівці дадуть відповідь на ваші запитання та допоможуть розібратися в асортименті. Команда Sigarety Shop робить усе можливе, щоби придбання продукції на нашому сайті було простим та зручним для покупців.