Підготовка до весільної церемонії - процес дуже клопіткий, але в той же час творчий. Це і створення образу нареченої, і оформлення залу і підготовка різних прикрас для свята. Одні молоді звертаються до фахівців за допомогою, а інші воліють самостійно підготувати все.

Дуже цікаві і гарні елементи декору виходять з атласних стрічок. А їх сучасні інтернет-магазини пропонують багато варіантів за прийнятними цінами.

 Декор весільних келихів

У процесі свята молодим обов'язково знадобляться красиві келихи, з яких наречений і наречена, як правило, п'ють шампанське після реєстрації. Звичайно, можна використовувати звичайний посуд, але більш ефектно виглядатимуть келихи, прикрашені атласними стрічками. Варіантів може бути дуже багато: просто бантик на ніжці келиха, повністю обмотати ніжку фужера стрічкою, можна доповнити композицію ажурним мереживом, розписом. Атласні стрічки можуть бути прикрашені стразами, бісером, трояндочками з того ж матеріалу.

Прикрашання весільного кортежу

Кортеж молодих також заслуговує на увагу. І стрічки можуть стати відмінним матеріалом для декору. В даному випадку слід правильно підібрати стрічки під колір авто. Для більшого ефекту беруть різні тони. Світлі автомобілі краще декорувати синіми, червоними, золотистими, зеленими стрічками. Червоний з білим прекрасно виглядає на авто будь-якого кольору. Куди чіпляти стрічки залежить від вашої фантазії, головне, щоб було красиво і зі смаком.

Стрічки і весільні пляшки

Прикрашати пляшки з шампанським на весіллі є давньою традицією. А зробити це можна за допомогою атласних стрічок. Найбільш ефектно буде виглядати поєднання синього і золотистого, наприклад. Одні просто прив'язують стрічку до шийки пляшки, а якщо погратися і обмотати пляшки повністю, то вийде дуже цікаво.

Стрічки в оформленні залу

Щоб гості з головою змогли зануритися в задану атмосферу, то стрічки оптом можна закупити і для оформлення залу. Він можуть бути присутніми на столах, стільцях, скатертини. З них можна наробити різних цікавих штучок, які розвісити по залу. Але все необхідно робити зі смаком. Щоб було святково, красиво, але не нав'язливо. Якщо прикрашати самостійно, то це і цікавіше, і є можливість прикрасити зал, як собі це уявляють молоді, а не покладатися на смак інших людей, навіть, якщо вони і професіонали своєї справи. Вибір за молодими, потому що все залежить від їхнього бажання.