Бажаєте опанувати професію QA-тестувальника? Для того, щоб здобути усі необхідні навички та знання сьогодні не треба буде відвідувати стаціонарні курси та витрачати час на прослуховування лекцій. Універсальні курси QA у Львові можна пройти в режимі онлайн, не виходячи з дому, у будь-який вільний час. 

Основні переваги курсів:

  • індивідуальність;

  • інформативність;

  • цікавість;

  • чіткість та доступність інформації;

  • професіоналізм викладачів;

  • мінімальні витрати часу;

  • зручний розклад.

QA-тестування − це один з напрямків сфери інформаційних технологій, котрій спрямований на поліпшення якості програмного продукту. Спеціаліст по QA-тестуванню займається перевіркою програм, систем, додатків. Це людина, котра має певні знання та самостійно випробовує нові версії програм. 

Курси тестувальників з працевлаштуванням від ІТЕА Львів дають великі можливості. Опанувати курси може кожен бажаючий. В компанії працюють якісні спеціалісти, котрі допоможуть обрати кращій для вас ІТ-напрямок, проінформують по курсах, та нададуть повний спектр знань по обраній сфері.

Для того, щоб стати якісним тестувальником, ви повинні бути посидючим та звертати увагу на всі дрібниці в роботі. Першим кроком до опанування професії є базовий курс. Після проходження курсу ви навчитесь проводити повноцінний процес тестування та виявляти дефекти в продукті. 

Онлайн курси QA-тестувальників дають можливість застосувати на практиці основні види та рівні тестування. Тепер знаходити помилки буде набагато простіше. Окрім того, ви зможете складати звіти по помилках. Після курсів ви зможете з легкістю розбиратися в кожній стадії QA-процесу та підготуватись до переходу на більш просунутий рівень тестування.

Після базового курсу, ви зможете пройти поглиблений курс розробки під іOS, котрий є ще більш цікавішим та інформативнішим, деталі за посиланням https://lviv.itea.ua/courses-itea/mobile-development/ios-advanced/. Умови поглибленого курсу детально описані на сайті. 

Такі курси підійдуть для тих, хто прагне змінити свою професію та функціонувати у більш престижній та прибутковій сфері. 

Записатись на курси можна в дистанційному режимі. для цього необхідно зайти на сайт та заповнити заявку в електронному форматі, або ж зв'язатись з менеджерами по телефону. Ціни на курси дуже лояльні. По закінченню курсів кожний учень отримає сертифікат встановленого зразку.