Не завжди є можливість дочекатися, поки волосся висохне природним шляхом. До того ж, залишаючи локони мокрими надовго, ми шкодимо їх структурі. Кутикула розтягується, порушується захисний шар. Все це призводить до погіршення стану волосся і посічених кінчиків. Тому багато трихологов рекомендують сушити локони практично відразу після миття, але не перепалювати їх гарячим повітрям.

Вибираємо фен для волосся

Насамперед слід визначитися з брендом. Звичайно, побутовий фен — не дороге устаткування. Однак якщо техніка буде часто ламатися, це доставить серйозні незручності. Гарні відгуки працівників перукарських салонів і простих обивателів отримують фени «Ровента», переходите за посиланням https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ВОЛОССЯМ/Фени-для-волосся/c/hair%2Bdryers, щоб ознайомитися з асортиментом.

Фени відрізняються по потужності. У побутових моделей вона варіюється в діапазоні 1,2–2 кВт. Враховуйте тип і стан своїх локонів:

  • Сухі, ламкі. Вибирайте модель до 1,3 кВт.
  • Нормальні, здорові. Підійде фен на 1,3–1,5 кВт. Він швидко впорається із завданням і не пересушить волосся.
  • Густі, жирні. Потрібна модель від 1,6 кВт.

Довжина локонів теж має значення. При короткій стрижці підійде 1,5–1,6 кВт. Довгому волоссю слід шукати варіант потужніший (якщо вони міцні і здорові).

Безпека фена для локонів залежить також від типу нагрівального елементу. Найбільш щадні виготовляються з кераміки. Металеві забезпечують нерівномірний і інтенсивний нагрів, тому можуть пересушити волосся.

Сучасні фени дозволяють регулювати повітряний потік. Зазвичай можна змінювати такі параметри, як:

  • температура;
  • інтенсивність / швидкість.

Перевірте кількість режимів. Чим їх більше, тим простіше підібрати оптимальний з урахуванням особливостей волосся і часу на сушку.

Обов'язково перевірте додаткові опції. Найбільш корисні такі функції:

  • іонізація — позитивно впливає на стан волосся, робить їх більш гладкими;
  • контроль вологості — розумна техніка з датчиком не пересушить волосся;
  • холодний обдув — закріплює укладання.

Можливості фена багато в чому залежать від насадок. Найбільш затребувані концентратор, дифузор, кругла щітка. З ними виходять відмінні зачіски.

Де купити фен

Простіше зробити замовлення через інтернет. Найкраще знайти онлайн-магазини, які є представниками обраного бренду — ви отримаєте обслуговування європейського рівня, з долгою гарантією. Знайти офіційних дистриб'юторів «Ровента» ви зможете на сайті Rowenta.ua.