Гарний стан здоров’я – запорука відмінного самопочуття та підвищеного настрою. Перебуваючи у великому місті або у селищі міського типу, такому як Нижні Сірогози, не варто забувати про засоби підтримки здорового способу життя. До них належать фізичні вправи, які необхідно виконувати з певною періодичністю та навантаженням. Незалежно від території, обирайте місця для активних прогулянок, які наповнять вас позитивними враженнями. Ще одним джерелом енергії для того, щоб день пройшов вдало і продуктивно, є харчування. Головне пам’ятати, що сніданок повинен бути ситним, обід – поживним і насиченим, а вечеря – легкою.

Підказки щодо правильного харчування

У продуктовому магазині ваші очі навряд чи зосередяться на одному виді товару. Саме тому перед відвідуванням краще скласти список необхідних, а головне – поживних продуктів. Не забувайте, що гідною скринею для них стане холодильник Самсунг. Не обов’язково переходити на спеціальні дієти, лише обирайте правильну провізію. Тому із щоденного раціону харчування слід викреслити:

  1. Солодкі напої – газовані води, а чай або каву краще споживати з меншою кількістю цукру.

  2. Їжу швидкого приготування – висококалорійні ласощі мають низьку поживну цінність, тож не принесуть користі для організму.

  3. Тістечка та торти у великій кількості – не варто їх вживати занадто часто, адже підвищена кількість жирів не замінить повноцінне харчування.

Ваш стіл варто прикрасити стравами з овочів, фруктів, м’яса, бобових та цільнозернових. Спокійно можна споживати темний шоколад, ягоди, червоне вино, головне – не перевищувати калорійність порцій.

Топ-5 порад для підтримки правильного раціону

Аби підтримувати своє тіло у гарній фізичній формі, необхідно мати мотивацію та силу волі, щоб уникнути спокуси з’їсти щось шкідливе. А ще слід знати такі вказівки:

  • на видному місці тримайте фрукти для перекусу замість солодощів;

  • перед прогулянкою краще з’їсти корисну їжу, щоб уникнути спокуси купити фаст-фуд;

  • не звертайте увагу на акційні ціни, які переважно є на великі пакування, це буде приводом з’їсти зайвий обсяг продукції;

  • якщо вам пропонують їжу зі шведського столу, огляньте всі страви та оберіть найкорисніші з асортименту;

  • тримайте поблизу невеликий корисний продукт, наприклад, яблуко або інші фрукти, щоб не спокуситися на тістечко.

Як зберігати продукти, щоб вони не зіпсувалися

Їжа має знаходитись у прохолодному місці для продовження терміну її використання. Проте скласти все до купи – незручний варіант. Правильне розташування продуктів у відділеннях холодильнику забезпечує краще зберігання вітамінів. Творог, молоко, сир необхідно зберігати у відділенні під морозильною камерою, де стабільна температура. На другій і третій полиці слід розмістити м’ясо, рибу та кисломолочну продукцію. У дверцятах, куди потрапляє тепле повітря, можна розташувати продукти у закритій тарі, такі як консерви або сік.

Правильно харчуватись не так складно, як здається. Головне – їсти невеликими порціями через короткі проміжки часу, а вечеря краще засвоюється за дві години до сну. Раціон з необхідною кількістю білків, жирів та вуглеводів – запорука гарного стану здоров’я.