Побутова техніка, як правило, купується в розрахунку на 7–10 років. Тому при виборі важливо переконатися, що всі прилади надійні й ідеально підходять вам за своїми характеристиками. Ще один важливий момент: чим більш технологічна та функціональніша модель пристрою, тим повільніше вона застаріває морально.

Переваги побутової техніки SIEMENS

Побутові прилади німецьких брендів вибирають зазвичай за їх надійність. Дійсно, техніка SIEMENS здатна справно служити довгі роки, завдяки високій якості збірки та використанню дорогих матеріалів. В обладнанні від SIEMENS не буває дешевого, швидко жовтіючого пластику або пластмаси зі специфічним запахом.

Ще одна перевага техніки бренду — енергоефективність. Всі прилади економно витрачають електроенергію, що позитивно відбивається на рахунках за комунальні послуги.

Компанія прагне зробити побутові прилади максимально комфортними для домашньої експлуатації. Цього вдається досягти за рахунок:

  • раціонального використання внутрішнього простору;
  • розширеного функціоналу;
  • низького рівня шуму.

Основним недоліком побутової техніки є вартість, однак вона повністю виправдана довговічністю приладів. Головне — берегти техніку від перепадів напруги, адже «скачки» скорочують експлуатаційний термін будь-якого пристрою.

На що звертати увагу при виборі побутової техніки

Орієнтуватися треба не тільки на бренд. Будь-який побутовий прилад слід оцінювати за такими критеріями:

  • Надійність. Зверніть увагу на використані виробником матеріали та гарантійний термін.
  • Технологічність. Інновації підвищують вартість техніки, але роблять її набагато зручнішою в експлуатації. Наприклад, SIEMENS використовує систему i-Dos для аналізу білизни й автоматичного визначення кількості засобу для прання. Технологія hyperFresh зберігає продукти в холодильнику в три рази довше. Intensivezone в посудомийній машині забезпечує посилене очищення в нижній зоні. У готуванні допомагають bakingSensor і roastingSensor Plus, якими наділяються плити. Кавові машини з sensoFlow нагрівають воду до потрібної температури та підтримують її протягом усього процесу.
  • Ергономічність. Важливо, щоб техніка дозволяла раціонально використовувати простір в приміщенні, не надто жертвуючи місткістю.

Дизайн — не ключовий, але важливий критерій. Особливо, якщо ви оснащується побутовою технікою приміщення з авторським дизайном. Важливо, щоб обладнання легко в нього вписувалося.