При виборі сайдингу огляньте бічній торець панелі. Він повинен мати однакову товщину по всій довжині — це явний показник якісного сайдинга. Наявні недоліки позначаться надалі в процесі експлуатації на його термін служби та зовнішній вигляд. Цвяхові отвори повинні мати витягнуту форму. При стиску і розширенні, панель зможе вільно пересуватися при коливаннях температури.

Як купити сайдинг та софіт з ПВХ, який стійкий до гниття і корозії. За рахунок властивостей цього матеріалу сайдинг збереже свій первісний вигляд на десятиліття. Сайдинг не вигорить на сонці, не зруйнується від впливу температур, не допустить потрапляння вологи та грибка на стіни будинку.

Правильно встановлений сайдинг, витримає пориви вітру до 230 км/г. Цей матеріал не руйнує бруд та жир і тому він невибагливий у догляді. Все що може знадобитися – це помити його зі шланга при забрудненнях. Для того, щоб надати йому колишній вигляд, достатньо мити один раз у рік. Цього буде цілком достатньо.

Еластичність.

Еластичність, мабуть, головний показник якості сайдинга та на фасадні панелі ціна тернопіль. Будь який сайдинг постійно розширюється, коли тепло і звужується, коли холодно. Повторювані цикли, такі як: день-ніч і зима-літо постійно змушують його міняти свою форму. І природно, чим еластичніше сайдинг, тим довше він прослужить. Еластичність – дуже важливий показник, на який необхідно звернути увагу при покупці сайдинга.

Проробіть таку операцію: зігніть краєчок панелі у цвяхового отвори. Якщо пластмаса гнеться і не ламається – то це хороший показник еластичності. Можна злегка вдарити по зовнішньої поверхні панелі. Навіть при несильному ударі вона повинна добре амортизувати. Якщо цього не спостерігається, то є велика ймовірність того, що при незначному механічному впливі на панель вона лопне, особливо в зимову холодну пору.

Різновид кольорів сайдинга дуже великий: білий; кремовий; лимонний; слонова кістка та інші. На нашому сайті ви також можете підібрати та купити мансардні вікна.