Кожен день ви стикаєтеся з важким вибором - які штани вдягти сьогодні, який макіяж, що їсти на вечерю, де проводити вільний час? Коли ви маєте справу з дефектом зору, ви розглядаєте вибір найкращого для вас методу корекції. Навіть коли ви хочете отримати контактні лінзи, виявляється, що це не такий простий вибір. На сайті mkl.ua представлена ​​маса видів контактних лінз, згрупованих залежно від виправленого дефекту, призначення або матеріалу. Виходячи з кількох факторів, фахівець може вибрати найбільш підходящі лінзи, які забезпечать вам комфорт та ідеальну гостроту зору.

Лінзи підбирає фахівець

Ви не вибираєте контактні лінзи самі, тільки фахівець вибирає їх вам під час візиту. Навіть, якщо ви знаєте про своє порушення зору, ви не можете зробити це самі. Лінзи, якими користується ваш чоловік чи друг, не обов’язково підійдуть вам. Офтальмолог або окуліст оглядає рогівку щілинною лампою, перевіряє якість слізної плівки, вимірює радіус кривизни та діаметр ока. Після бесіди з пацієнтом він готує кілька пробних типів контактних лінз. Будуть обрані ті, які найкраще підходять для очей пацієнта, є найбільш зручними, а також дають найбільш чітке зображення.

Матеріал лінзи

Контактні лінзи поділяються на стільки типів, щоб краще відповідати очікуванням пацієнта. Для одних щомісячні лінзи будуть найкращим вибором, для інших щоденні. Ми розглянемо м’які лінзи, тому що скляні сьогодні використовуються лише у випадку нестандартних вад зору. М'які лінзи можуть бути виготовлені з гідрогелевого матеріалу старшого покоління або з більш сучасного силіконового гідрогелевого матеріалу. Не кожна людина може носити ці лінзи, оскільки вони мають різні властивості. Гідрогелеві лінзи високо гідратовані, але мають низьку проникність кисню, тоді як силіконові гідрогелеві лінзи мають високу проникність кисню. Гідрогель часто працює для алергіків, тоді як силіконовий гідрогель для людей, які працюють перед екраном комп’ютера.

Час носіння лінз

Одноденні, двотижневі, щомісячні, щоквартальні та щорічні - лінзи поділяються відповідно до часу носіння, щоб задовольнити індивідуальні потреби пацієнтів. Щоденні лінзи - чудовий варіант для людей, які користуються лінзами лише зрідка. Щомісячні лінзи - варіант, який поєднує в собі економію та підтримку здоров’я очей. Цей тип лінз призначений для звичайних користувачів. Річні лінзи - це метод корекції, завдяки можливості виправлення нетрадиційних вад зору.