Останнім часом люди все частіше почали виконувати перепланування квартири. І самим популярним рішенням стало поєднання кухні і їдальні. Тепер це не тісне місце, де немає можливості розвернутися, а досить простора кімната. Перш, ніж приступати до знесення стін, дизайн повинен бути спланований. Адже в деяких випадках достатньо залишити арочний отвір, а не зносити всю стіну. Та й саму планування можна зробити Г-образну, лінійну, полуостровную і острівну.

Салон кухонь Львів пропонує виготовлення кухні на замовлення.

Отримати дизайн кухні та столовий не складно, але фінансово цей процес може влетіти в копієчку. Та й поєднуючи одночасно кілька кімнат, потрібно зуміти правильно зберегти комфортабельність і функціональність цих приміщень.

Чим хороша кухня з їдальнею дизайн? З одного боку поєднавши два простору, ми отримаємо одне, але досить велика за площею, де буде більше світла і простору. Є можливість заощадити на меблів і техніки. Ви можете купити дерев'яні кухні львів http://kitchen.interiostory.com.ua/dereviani-kuhni/ у нас.

Плюс у вас з'явиться можливість готувати не в замкненому просторі, а ближче до своїх близьких. Інтер'єр будь-якої кухні-їдальні повинен бути розділений на дві зони – робочу і зону відпочинку і прийому їжі. На робочу зону необхідно виділити як мінімум чотири квадратних метри, а максимум сім кв. метрів. Таким чином, ви отримаєте найбільш зручну робочу зону. Головне правило хорошого дизайну кухні-їдальні, обідня зона не повинна знаходиться в безпосередній близькості від робочого мисця. Справа в тому, що з плити можуть розлітатися шматочки масла, які при близькому розташуванні можуть не тільки обпалити, але і зіпсувати одяг.

Якщо вас цікавить шафа купе купити львів http://kitchen.interiostory.com.ua/shafy-kupe/, то придбати її можна в меблевому салоні.

Всі фасади меблів, а також стіни вибираються світлих відтінків, без особливо різких контрастів. Ідеально підійдуть поєднання пісочного, молочного, світло-сірого, навіть глянсового білосніжного.