Соняшник високої якості і з високою продуктивністю пропонує компанія Сингента. Це всесвітньо відомий бренд, що завоював популярність у всіх куточках світу. Насіння соняшника Сингента та інше насіння польових культур сіють у всіх зонах, де можливе землеробство.

У виробництво Сингента впроваджує гібриди соняшника, яка пройшли тривалі селекційні випробування, сіялися в польових умовах, тестувались в різноманітних умовах і нарешті перетворились на комерційний продукт. Їх особливість не тільки і не стільки у високій врожайності, але й пластичності. Це дозволяє їм реалізувати свій потенціал, але при умові дотримання свій технологічних прийомів - глибока оранка, дотримання сівозміни, внесення гербіцидів, добрив, захист від хвороб і шкідників. 

Портфоліо компанії Сингента включає гібриди класичного способу обробітку, під технологію вирощування Євро-Лайтнінг та під Гранстар. Останні два типи гібридів ще інакше називають хімічними гібридами, їх можна вирощувати з внесенням страхових гербіцидів хімічної групи імідазолінів (Кліарфілд) та сульфонілсечовин (Гранстар технологія). 

Як вибрати насіння соняшника Сингента? 

Погодно-кліматичні умови різних регіонів різні. Це обумовлює, що гібрид соняшника для посіву має відрізнятися. Так для умов сходу та півдня України потрібно вибирати насіння соняшника для посіву зі стійкістю до посухи та часто з генетичною толерантністю до всіх рас паразитичної рослини вовчок соняшниковий. Цей паразит надзвичайно поширений в цих регіонах і є причиною втрат врожайності. Боротися з ним можна, застосовуючи сівозміну, вирощуючи стійкі до вовчка гібриди або гібриди під технологію вирощування 'Чисте поле' (Євро-Лайтнінг). Зокрема для півдня України рекомендований гібрид СИ Барбаті, Алькантара та інші. Для центральної частини України купіть насіння соняшника Сингента, наприклад, Академі КЛП, що максимально розкриє свій потенціал саме на чорноземах центру. 

Використання технологій вирощування Кліарфілд та Гранстар має чимало переваг, але накладає і певні обмеження. Так технологія вирощування соняшника Кліарфілд або 'Чисте поле' накладає обмеження на сівозміну, яку треба вибудовувати з розрахунком того, що на полі було внесення імідазолінів, які повністю знешкоджуються тільки через 4 роки. 

Більш м'яко діє гербіцид Гранстар та його аналоги, які не накладають обмежень на сівозміну, але натомість знищують тільки дводольні бур'яни. Насіння соняшника Сингента ціна якого повністю себе виправдовує дозволяє займатися прибутковим землеробством. Адже в землеробстві все починається з насіння і саме професійне насіння Сингента - це запорука високого врожаю.