Однозначно відповісти на питання про те, в який час відпочивати в Трускавці краще всього, не можна. Це особистий вибір кожного. Якщо б розмова йшла про морський відпочинок, то природно, що про зимовий період розмова б не йшла. Оскільки Трускавець є здравницею, або по іншому кажучи, курортом санаторного типу, то тут поняття сезону відсутні.

Деякі туристи полюбляють приїжджати в Трускавець одразу після Нового Року. Найчистіше гірське повітря з морозною свіжістю, снігові замети та чарівний гірський пейзаж, що словами передати неможливо. А яке задоволення отримуєш після того, як прогулявшись по морозній погоді до бювету з мінеральним джерелом і назад, опускаєшся в джакузі з мінеральною водою в процедурному кабінеті або від прогрівання суглобів озокеритом, під час якого важко втриматися, щоб не заснути від блаженства. У літній час такого задоволення отримати неможливо.

Оскільки в цей період у школярів зимові канікули, то цілком реально взяти дітей з собою. Та й сам відпочинок в цей час трохи дешевше, санаторії Трускавця мають предостатньо місць. Тому якщо вам доведеться побувати в Трускавці саме взимку, гарантовано вам не тільки сподобається, але і в наступний раз захочеться приїхати саме в цей період.

Незалежно від того, яким чином ви приїдете на відпочинок або лікування в Трускавець, будь то путівка, придбана через туристичне агентство або самостійна поїздка на особистому чи громадському транспорті, вам знадобляться гроші. Звичайно краще всього мати при собі українську валюту, тобто гривні, якими здійснюються практично всі розрахунки, за винятком тих де можуть взяти наприклад долари або євро. З цього, якщо ви не є громадянином України, при перетині державного кордону можна обміняти приблизно необхідну суму грошей в обмінному пункті, які розташовані на території будь-якого митного пункту. Хоча при наявності гривень у банках вашої батьківщини, також можна обміняти і у себе, єдине перед цим треба дізнатися курс гривні до інших валют в Україні та з'ясувати чи є сенс у цьому. Якщо на митниці з якихось причин вам зробити обмін не вдалося, не варто засмучуватися, це можна буде зробити в самому Трускавці. Обмінних пунктів в містечку близько десятка, але найзручніші по розташуванню в центрі, біля головного бювету. Якщо вибраний вами санаторій знаходиться далеко від центру, то поцікавтеся у обслуговуючого персоналу, який в основному складається з місцевих жителів про те, де у вашому районі знаходиться найближчий обмінний пункт чи відділення банку.