В 2-у турі «Славія» Мозир прийматиме в гості одну з сильніших команд Білорусі «БАТЕ». Обидві команди свої матчі 1-го туру програли. В цьому турі у «Славії» більше шансів продовжити програвати, адже «БАТЕ» вважається фаворитом і повинен виправлятись за поразку в попередньому матчі.

«Славія» минулий сезон завершила на 8-й сходинці в таблиці, що стало найкращим результатом з 2001-го року, коли команда посіла 6-е місце. новий сезон команда розпочала з поразки від «Слуцька», матч який завершився 1:3, в якому всі голи були забиті з 11-и метрових позначок, а сама «Славія»  догравала його в меншості. Також на початку сезону «Славія» зіграла 2 поєдинки в памках Кубку Білорусі, в яких двічі обіграла по 3:0 «Дніпро» Могильов, і тим самим вийшла у 1/2 турніру, де до слова зустрінеться із тим же «БАТЕ».

Команда з Борисова розпочала сезон з неочікуваної поразки від «Енергетика-БГУ» 1:3, хоч і команда більше атакувала і володіла м’ячем більше 65 % ігрового часу. «БАТЕ» в своїх матчах кубка не без проблем, але все ж переміг мінське «Динамо» – в гостях 2:1 і вдома 3:2.

«БАТЕ» – беззаперечний фаворит букмекерської контори Vivarobet цього поєдинку. За останні 5 очних зустрічей перевага також на боці «Жовто-синіх» – 5 поєдинків 4 перемоги «БАТЕ» і 1 нічия, і в кожному переможному поєдинку «БАТЕ» забивало не менше 2-х голів. В цьому поєдинку «БАТЕ» повинне перемагати без проблем, адже ціль команди в цьому сезоні повернути собі титул чемпіона, і робити це вони повинні з перших матчів. Тому пропонуємо поставити на тотал голів більше 2, адже гості їдуть перемагати.