При виникненні заборгованості, створюються проблемні ситуації, в яких часто потрібна допомога фахівців. Колекторське агентство «Таліон Плюс» здійснює свою діяльність по всій території України. Компанiя готова врегулювати питання стягнення заборгованості незалежно від форми власності. Колекторська фірма, перевершує очікування клієнтів і ділових партнерів, вибудовуючи довгострокові та взаємовигідні відносини з клієнтами. Застосовуючи найвищі стандарти послуг по стягненню боргів, які позитивно впливають на імідж клієнта як компанії, ефективно повертає свої борги, на справедливих умовах та з повагою прав боржника.

Послуги включають:

  • досудове стягнення заборгованості,
  • судове стягнення заборгованості;
  • факторинг.

Чому обирають нас?

1. Завдяки нашій діяльності, клієнти можуть зосередитися на розвитку свого бізнесу, залишаючи стягнення простроченої заборгованості професіоналам. Ми економимо ваш час і гроші. Наша винагорода у всьому процесі стягнення заборгованості - це комісія після повернення грошей.

2. Штат співробітників має досвід і знання для врегулювання проблемних боргів. Команда досвідчених фахівців, здатна впоратися навіть з найскладнішими випадками, більшість з яких успішно вирішуються. Багато з цих розглядів, вимагають великої делікатності, але завдяки нашій компетенції ми вирішуємо їх таким чином, щоб всі сторони були задоволені.

3. Ми використовуємо найвищі стандарти обслуговування, дбаючи про інтереси кредиторів, поважаючи при цьому права боржників. Ми завжди намагаємося вирішити питання спочатку на стадії переговорів, що дозволяє уникнути дорогих судових розглядів.

Наша місія - поліпшити фінансову ліквідність підприємств, надаючи професійні послуги з урахуванням потреб наших клієнтів. Наша діяльність позитивно впливає на імідж клієнта як компанії, яка стягує свої борги ефективно, на справедливих умовах та з повагою прав боржника. Послуги колекторського агентства «Таліон Плюс», це перш за все гарантія вирішення проблем заборгованості, економія часу і витрат, що дає можливість повною мірою брати участь у розвитку свого бізнесу, довіривши стягнення боргу професіоналам.