Картинки по запросу "Швидко розмитнити авто в Україні"

Останнім часом кількість авто, які наші співвітчизники купляють за кордоном, зросла у кілька разів. За багатьма чинниками це робити вигідно. Але якщо ви хочете придбати для себе транспортний засіб в іншій країні, на вас очікує обов’язкова процедура розмитнення.

Не потрібно думати, що можливо якимось чином уникнути цієї дії – в такому разі у вас у майбутньому, без сумніву, виникнуть проблеми із правоохоронними органами. Тому процес розмитнення потрібно провести за всіма правилами, які вимагає законодавство України.

Основними пунктами процесу, по-перше, є ретельна перевірка технічного стану придбаної вами автівки. Після чого, зібравши всі необхідні документи та свідоцтва, ви будете зобов’язані сплатити державне мито у повному обсязі.

Як добре всім відомо, коли людина має бажання придбати той чи інший товар, одним із основних питань є саме питання ціни. У повній мірі це стосується й придбання автомашин за кордоном. Скільки ж вам буде коштувати розмитнення авто за всіма діючими правилами?

Треба зазначити, що ціни на розмитнення авто залежать від певних факторів, тому є різноманітними: на це впливатимуть тип установленого на транспортному засобі двигуна, рік випуску автівки та її заявлена оціночна вартість.

Для ціноутворення зазвичай враховують ці три показники:

1.            Транспортний податок – традиційно він складає не менше 10 відсотків від справжньої ринкової вартості машини.

2.            Акцизний збір.

3.            І уже згадуваний вище тип двигуна автомобіля.

Підкреслимо: якщо ви купуєте транспортний засіб за кордоном – будьте дуже уважним, особливо у тому випадку, якщо угоду потрібно складати за межами України. Намагайтеся враховувати всі можливі нюанси щодо процесу купівлі, аби не потрапити на недоброчесних продавців та уникнути неприємностей із представниками правоохоронних органів. 

Зверніть особливу увагу на таке: 

1.            Документи потрібно оформлювати саме на ту людину, яка стане власником авто і буде проводити розмитнення.

2.            Майте на увазі, що придбана за кордоном автівка не може бути продана в Україні щонайменше рік.

3.            Кожен громадянин нашої країни може купити за кордоном та згодом розмитнити лише одну автівку протягом року. Ніякі показники та пільги на це не впливають.

4.            Ви зможете придбати та привезти до України лише машину, випущену до 2010 року.

 

Порушення будь-якого з цих пунктів тягне за собою штраф.