Коли береш на себе зобов’язання стосовно кредиту, розумієш, що потім потрібно віддавати – немає ні вихідних ні канікул, кожен день має значення, щодня обчислюють проценти по кредитній ставці, які треба буде віддавати.

Уявіть собі, є вихід з цієї ситуації, адже у Юнекс Банка є спеціальна кредитна пропозиція, яка має назву «Крижаний Бум». Сенс в том, що відсоткова ставка по кредиту зупиняється аж на три місяці. Зима дарує замороження відсотків і єдиною Вашою проблемою стане як саме витратити гроші.

Кожен житель Кривого Рогу, який обрає спеціальну кредитну пропозицію від Юнекс Банку «Крижаний Бум» може заморозити свої відсотки на три місяці. Щороку трапляються періоди, коли люди витрачають більше грошей, ніж завжди – це, звісно, стосується і зимових свят. І якщо в цей період інші банки граються зі ставками відсотків по кредитах, Юнекс Банк дарує своїм клієнтам повністю їх відсутність!

Якщо говорити детальніше про умови «Крижаний Бум» від Юнекс Банку, то це:

Можливість отримати до 200 000 гривень в кредит, не маючи застави чи поруки;

Перші три місяці мають 0% кредитної ставки:

Термін кредиту має сягати до 12 місяців.

Безвідсотковий кредит готівкою в Юнекс Банку

Кредит готівкою-це можливість отримати грошові кошти на руки і самостійно вирішувати, на що їх витрачати. Хочеш зробити подарунок рідним і близьким? Або можливо бажаєш влаштувати собі незабутнє свято? Можливо в тебе є мита, але немає коштів на її здійснення? Не біда, кредит готівкою, без будь-яких відсотків Вам допоможе в цьому!

Протягом трьох місяців не потрібно платити відсотків, а тільки повернути гроші в зручний Вам час. Банк нараховуватиме тільки мінімальну ставку в розмірі 0,01% річних.

Встигніть до 31.01.2020 оформити кредит на сайті банку http://credit.unexbank.ua/ або у відділенні Вашого міста за адресою: вул. Костенка, буд. 11 прим., 13 (+38 (056) 409 53 76, +38 (067)328 26 53). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.