Перше і офіційне твердження – смартфон став невід’ємною складовою фінансового життя. Вже 87% опитаних українців надають перевагу оплаті смартфоном.

З них – 72% оплачують банківською карткою онлайн. Але, далеко не кожного разу бажані покупки співпадають з кількістю вільних грошей на рахунку. Саме тут до статистики додаються можливості кредитної картки – отримувати бажане, не чекаючи зарплати, а оплачувати протягом зручного часу та навіть без відсотків.

В Україні користування кредитними картками все більше набуває популярності, у тому числі і у Кривому Розі. Нещодавно, на ринку кредитних карток з’явилася нова і дуже конкурентна картка «Unex Card» від Юнекс Банку.

У чому популярність «Unex Card»?

Сьогодення полягає в тому, що люди починають цінувати себе та свій час, але роботу ніхто не скасовував. При виникненні бажання, чи екстреної потреби, ми переживаємо «А чи по кишені мені це?». Саме з кредитною карткою у кишені таке питання відпадає. Пояснюємо чому:

  • У тебе завжди є можливість скористатися кредитним лімітом до 100 000 грн на картці «Unex Card»;

  • Кожного разу, користуючись кредитною відновлювальною лінією, ти маєш пільгових 62 дні для повернення витраченої суми без жодних відсотків;

  • Кредитними коштами можна не користуватися і нічого при цьому не сплачувати, замість цього – просто розраховуватися карткою як платіжною, за рахунок власних коштів;

  • Наприкінці певного періоду ти отримуєш кешбек до 25% на обрану тобою категорію витрат.

Прозорі умови UnexCard

Наразі, кредитка «Unex Card» має максимально прості умови та не містить у собі прихованих комісій. Хочеш познайомитися ближче? Приходь у відділення Юнекс Банк: вул. Костенка, буд. 11 прим., 13 (+38 (056) 409 53 76, +38 (067)328 26 53), (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.).