Для нашої країни вирощування зернових культур є такою ж традицією, як, наприклад, вирощування чаю на острові Цейлон чи рису у Таїланді. Українська пшениця – продукт високої якості, знаний на весь світ. Сучасні аграрії намагаються тримати цю планку, саме тому успішно експортують зерно і у Західну Європу, і у Азію, і навіть у країни Далекого Сходу. З чим доводиться боротись сільськогосподарським виробникам у процесі вирощування колосових зернових рослин? Перелік проблем вагомий: і шкідливі комахи, і гризуни, і захворювання, спровоковані патогенними грибами, і несприятливі погодні умови. Проте, все ж на першому місці проблем опиняється так званий «лідер рейтингу» - бур'яни.

         Про боротьбу із небажаною рослинністю написані томи галузевої літератури, проведено безліч досліджень та наукових експериментів. Результат: лише завдяки систематичному та регулярному підходові у аграрному секторі можна контролювати рослинність у посівах зернових. Якщо профілактичних заходів не проводити та не реагувати на вже існуючу проблему, то урожайність пшениці, жита, ячменю різко знизиться. Отже, боротись необхідно.

      Гербіцид Пріма: коротка характеристика

         Даний хімічний засіб – ефективний, надійний та високоякісний гербіцид, що допомагає здолати бур'яни не лише в посівах зернових культур, а й у посівах ще однієї важливої технічної культури – кукурудзи. Пріма застосовується проти однорічних та багаторічних дводольних рослин. Особливістю цього препарату є те, що він швидко діє навіть у умовах змішаного засмічення (тобто коли у посівах присутній не один чи декілька видів бур'янів, а набагато більше).

         Переваги використання Пріми:

  • Сприяє загибелі близько 160 різновидів небажаної рослинності, а тому Пріму можна вважати економічно вигідним та універсальним препаратом.
  • Можна застосовувати навіть для бур'янів, що знаходяться на пізніх стадіях розвитку, а значить – гірше піддаються хімічному впливу.
  • Низька вірогідність виникнення резистентності, адже в основі Пріми – дві діючі речовини, які впливають на рослини поетапно.
  • Має високу швидкість дії.
  • Після використання даного гербіциду наслідків для майбутніх культур у сівозміні не буде.
  • Пріма стійка до змивання дощем – вже через годину після обприскування препарат не змиється.
  • Діє вибірково, відзначається високою селективністю до різноманітних культур.
  • Можна застосовувати при досить низьких температурах повітря, починаючи від 5ºС.