Стрімкий темп життя змушує поспішати не тільки звичайних людей, а й підприємців. Саме тому багато початківці власники інтернет-магазинів прагнуть досягти максимальних успіхів за короткий проміжок часу, приділяючи мінімум уваги деталям. Але досвідчені власники сайтів знають, що в електронній комерції необхідно продумувати все на кілька кроків вперед, так як дії, продумані до найдрібніших деталей, дозволяють отримати більш стабільний і високий дохід.

Від чого залежать терміни просування сайту

Через різницю підходів і мислення сьогодні для просування сайтів використовується 2 шляхи:

  • швидкий, що має на увазі використання нелегальних методів розкрутки та піддає весь бізнес і вкладені кошти ризику;

  • розмірений, що вимагає багато часу, але дозволяє поступово збільшувати свій дохід і досягати стабільних результатів, ефект від яких буде зберігатися протягом багатьох років.

Експерти, які мають велику кількість досвіду в розкручуванні сайтів, рекомендують використовувати останній шлях.

Що впливає на швидкість просування сайту

Процес просування сайту для кожного комерційного ресурсу індивідуальний. Так, для одного web-ресурсу може бути цілком достатньо всього один раз потрапити в топ, а для іншого може знадобитися постійна підтримка експертів із просування.

Це безпосередньо залежить від наступних факторів:

  • Кількість конкурентів на ринку. Чим вища конкуренція, тим більше часу буде потрібно на просування. Крім того, при високому рівні конкуренції сайт буде постійно потребувати просуванні.

  • Різновид пошукової системи. Кожна з існуючих сьогодні пошукових систем використовує персональних пошукових роботів, що задіюють свій унікальний алгоритм індексації, від якого залежить, як часто оновлюється топ пошукової видачі.

  • Якість оптимізації та розмір web-ресурсу. Оптимізація - це перший параметр, який оцінюється пошуковими системами. Термін оптимізації обраного ресурсу залежить від його обсягів.

Через такої великої кількості параметрів, що впливають на швидкість просування сайту, точну оцінку часу виконання робіт можна дати тільки після попередньої оцінки комерційного ресурсу. Найчастіше на просування web-ресурсу йде від 2-х тижнів до 3-х місяців.

У чому переваги розміреного просування

Фахівці стверджують, що чим вище швидкість розкрутки сайту, тим більше шансів на те, що він буде заблокований пошуковими системами. При цьому варто розуміти, що швидке просування дозволяє тільки доcягти позиції в топі, але не привернути нових покупців, а розмірене забезпечує повільне і стабільне залучення нових клієнтів із підвищенням обсягів прибутку та поступовим просуванням в топ.

Скористатися послугами розкрутки web-ресурсу можна, звернувшись на сайт https://istec.com.ua .