Переваги лікування алкоголізму та наркоманії в реабілітаційному центрі

Доведено, що алкоголізм і наркоманія є не просто поганими звичками, а патологічним станом, що вимагає комплексного підходу і професійного лікування. Багато залежних людей та їхні родичі побоюються госпіталізації і цікавляться: чи можливе успішне лікування алкоголізму і наркоманії у Києві в домашніх умовах? Фахівці центру «Реванш» надають профільну допомогу на дому і в стаціонарі.

Професійний підхід до лікування наркоманії та алкоголізму в наркологічному центрі

Допомога на дому

Часто людям, що страждають алкогольною та наркотичною залежністю, потрібна екстрена медична допомога. Йдеться про такі патологічні стани, як запої, безперервні по кілька діб, важке отруєння, передозування, наркотична ломка, алкогольний делірій.

Терміново необхідно звертатися до фахівців при клінічних симптомах:

 1. Галюцинації.

 2. Складне становище дихальної функції.

 3. Непритомний стан.

 4. Різке збліднення шкірних покривів.

 5. Лихоманка.

 6. Прискорене серцебиття.

 7. Судомний синдром.

 8. Неадекватна поведінка, напади агресії.

 9. Інтенсивна блювота.

При подібних станах пацієнтові потрібно швидка медична допомога, яку можна отримати на дому, запросивши до себе лікарів наркологічної клініки. Досвідчені професіонали проведуть детоксикацію організму, використовуючи медикаментозні препарати, які очищають крапельниці. Коли стан хворого стабілізується, лікар проконсультує щодо подальшого лікування, призначить необхідні препарати, сорбенти і крапельниці, дасть поради з харчування та режиму дня.

У домашніх умовах також може приводитися кодування, медикаментозна підшивка.

Ще одна послуга, що надається фахівцями центру на дому - це примусове лікування наркоманії і алкоголізму в Києві методом інтервенції. Алкоголіки і наркомани наявність залежності категорично заперечують, від допомоги відмовляються, а рідні і близькі не можуть достукатися до них. Досвідчені наркологи та психологи вміють знайти підхід до кожного хворого, підібрати доводи і аргументи, в результаті пацієнт починає усвідомлювати серйозність того, що відбувається з ним, можливі наслідки. У нього формуються правильні мотивації і визнання необхідності подальшого комплексного лікування.

Лікування в стаціонарі

Незважаючи на можливість надання ряду послуг, спрямованих на подолання згубних залежностей на дому, фахівці підкреслюють ефективність стаціонарного лікування. Психологічна реабілітація, що відноситься до категорії довгострокових методів, проводиться виключно в умовах госпіталізації.

До переваг такої терапії відноситься:

 1. Ізоляція пацієнта від негативно впливаючого на нього оточення і зовнішнього середовища.

 2. Занурення у здорове терапевтичне співтовариство.

 3. Цілодобове спостереження і допомога фахівців.

 4. Винятки ризиків придбання, вживання наркотиків, спиртних напоїв.

 5. Насичений графік, цікаве та пізнавальне дозвілля, відволікаюче від думок про хімічних допінгах.

 6. Правильно збалансоване, здорове харчування.

 7. Режим дня.

 8. Подальша допомога в ресоціалізації та соціальній адаптації.

Реабілітаційний центр «Реванш» стаціонарне лікування наркозалежних та алкозалежних проводить анонімно і не ставить своїх пацієнтів на облік, не вимагає додаткової інформації про них. Реабілітанти проживають в комфортабельних заміських котеджах, обладнаних усім необхідним, відвідують лекції, тренінги, виховні заходи, вчаться взаємодіяти в новому соціумі.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування у центрі «Реванш» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua