Незважаючи на спад в економіці, ринок нерухомості залишається на плаву. Криза його обійшла, і продаж квартир триває з колишньою активністю. Зрозуміло, основний попит доводиться на бюджетне вторинне житло в місті і на його околицях. Саме його найактивніше купують наші співвітчизники.

На ринку житлової нерухомості житло преміум-класу займає далеко не провідне місце. Але все ж, воно цікаво багатьом клієнтам. Люди хочуть знати, яка саме елітна нерухомість: квартири, будинки і котеджі знаходяться в стадії будівництва і продаються. Тим же, хто бажає придбати нерухомість преміум-класу, такою інформацією володіти необхідно, так як при її покупці доведеться відчутно витратитися і тим самим значно «пощипати» свій бюджет.

Елітна нерухомість: правила покупки

Відразу ж слід почати з цін на нерухомість бізнес-класу. Так вже у нас в Україні влаштований бізнес, що покупці спочатку цікавляться вартістю житла, а вже тільки потім її місцем розташування та іншим.

Традиційно будинки преміум-класу зводяться ближче до центру. І тому, територій для будівництва таких комплексів стає набагато менше. Забудовники, що займаються такими проектами, переміщаються ближче до околиць. Для залучення в ці райони покупців, ними зводяться додатково котеджі, селища таунхаусів і навіть знижуються ціни.

Охочі продати елітне житло знають, що покупці таких квартир висувають високі вимоги. Тому в квартирі повинен бути виконаний першокласний ремонт, саме житло має мати систему безпеки, новітню побутову техніку, оборудуватися стильними меблями. Також не будуть зайвими теплі підлоги і камін. Що до побутових зручностей, то це не менше двох санвузлів європейського виробництва.

А що про метраж?

Для житла преміум-класу характерні значні розміри. Цікаво те, що кількість кімнат не має значення. Навіть якщо квартира однокімнатна, але з площею в 100 м2, вона цілком відповідає стандартам елітної нерухомості.

Сьогодні дуже популярні також квартири з незвичайними плануваннями. У них може не бути стін між кімнатами або ж бути об'єднані зони. Виявляють цікавість клієнти і до двоповерхових квартир. Останні можна знайти в багатьох новобудовах – архітектори з самого початку вносять такі типи житлоплощі в проект.

Район має значення

Будь-яка елітна нерухомість розташовується в фешенебельному районі. Такі зони завжди якісно облаштовані, тут розвинена інфраструктура, є паркінги і дитячі майданчики. Але все ж, перед покупкою витратьте час на додаткове вивчення району. Важливо, щоб навколо будинку було все, що потрібно вам для комфортного життя. Наприклад, якщо ви займаєтеся спортом, тут повинен бути спортивний комплекс або фітнес-клуб. Для пар з дітьми потрібні школи, садки, ігрові майданчики і парки. Це все підвищить комфорт проживання.