З давніх часів українська вишиванка була одним з уособлень творчого потенціалу, а також оберегом цілого народу. Вона є одним з яскравих прикладів автентичної творчості рідної країни. Це не просто гарний виріб, а справжній витвір мистецтва.

На даний період часу цей виріб набуває все більшої популярності, особливо серед молоді.

В чому причина зростання попиту на цій виріб? Відповідь доволі проста. В цьому одязі поєднана краса, мистецтво, історія великої нації та глибока символіка. Кожен з цих виробів оздоблюється яскравими візерунками, які мають особливе значення. Вигадливі рослинні та тваринні мотиви, геометричні фігури, а також патріотична символіка доволі часто прикрашають даний вид одягу.

У кожного з видів орнаменту, вишитому на тканині є своє трактування. Частіше за все на побідних виробах зображують суцвіття калини. З ним пов`язують безсмертя роду та народження всесвіту. Також доволі популярним варіантом прикрашання цього одягу є зображення листя або різноманітних квітів, що притаманно більше для жіночих сорочок. Цей орнамент є символом народження та безкінечності життя. Не менш популярним є зображення листів винограду, що за повір`ями сприяє створенню міцної і щасливої родини.

Що стосується геометричних фігур, які найчастіше зустрічаються на чоловічих виробах, то це – ромби, трикутники, кружечки, зиґзаґи, лінії та хрести. Ромби позначали щедрість землі, плодовитість, а також могутність та силу. Зиґзаґи та хрестики абстрактно зображують рух за сонцем, яке означає захист від злого ока. Також одним з найбільш поширених видів візерунків, які можна побачити на чоловічих предметах національного одягу – це ромб із крапкою в центрі. Зазвичай його вишивали блакитними нитками, бо блакитний вважався символом небесної стихії, а ромб – родючості і чоловічої сили.

Що стосується дитячих сорочок, то для їх оздоблення використовувалися переважно спіралі та восьмикутні квітки. Вони позначали дві головні стихії – сонце і воду та були оберегами батьківської енергії та любові.

Якщо ви є шанувальником давніх традицій свого народу і бажаєте купити вишиванку в інтернет магазині, то наш магазин Ukrglamour радий запропонувати вам великий вибір якісної продукції по найбільш привабливій ціні.

Ласкаво просимо на наш сайт http://ukrglamour.com.ua, де на вас чекає широкий асортимент яскравого та стильного о для одягу для всієї родини!