Лакофарбове покриття автомобіля під впливом часу та різних зовнішніх факторів втрачає свою привабливість і блиск. Щоб захистити поверхню від руйнівних наслідків, доступні спеціальні засоби, серед яких особливо виділяється автомобільний віск. З його допомогою можна усунути певні дефекти, а також повернути блиск автомобілю.

Що дає обробка воском

Лакофарбове покриття має обмеженим терміном служби. Поступово фарба втрачає свою насиченість, на поверхні з'являються потертості. Віск, в процесі нанесення повністю заповнює всі дефекти, в результаті утворюється ідеально рівна поверхня. Після застигання, гідрофобна плівка забезпечує блиск і яскравість, а також зводить до мінімуму впливу:

  • бруду і пилу,
  • миючих засобів,
  • ультрафіолету.

Наносити покриття необхідно два рази. Саме така обробка дозволить створити надійну захисну плівку.

Основні різновиди та актуальні виробники

Віск кваліфікується за багатьма параметрами. Однак ключовим є властивості кошти:

  • у формі спрею,
  • рідкий,
  • твердий,
  • синтетичний.

Всі ці варіанти відрізняються своїми особливостями нанесення і наступними експлуатаційними якостями. Однак істотно виділяється твердий віск. Першочергово він виділяється тривалим ефектом. Якщо дотримуватися технологію нанесення, отримане покриття прослужить до 6 місяців.

Ключовий момент нанесення - це абсолютно суха поверхня. Попередньо автомобіль миється, просушується. Далі можна приступати до обробки. Наносити віск найкраще в закритому приміщенні або під навісом, необхідно виключити потрапляння прямих сонячних променів. Під їх впливом віск занадто швидко застигає. В результаті утворюється матова поверхня, а не блискуча.

Твердий віск випускають багато виробників автохімії. Однак у нього досить висока ціна, особливо, у варіантів, вироблених відомими брендами. В такому випадку можна придивитися і до інших виробників. Добре себе показує автохімія Venor. У неї цілком доступна ціна, висока якість, а також широкий асортимент.

Автомобільний твердий віск Venor після нанесення на поверхню забезпечує відмінну і тривалий захист . З нанесений проблем не виникне, все нюанси детально розписані на упаковці. Залишається тільки уважно з ними ознайомитися і акуратно обробити лакофарбову поверхню авто.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.