Весільна флористика налічує чимало цікавих ідей для виконання весільно букету, прикраси залу та авто, а також столу молодят. Весільні букети можуть виглядати по різному, бути виконані у традиційному консервативному стилі, або ж доволі нестандартно, у колір обраних тонів весілля. Які саме найбільш поширені кольори та про їхнє значення ви дізнаєтесь у цій статті, тому можете бути певні, у виборі кольору для Вашого весілля.

Весільні букети у рожевих тонах

Рожевий колір це колір романтики та кохання, обираючи весільні букети у рожевих тонах, можна з легкістю по експериментувати над тонами блідо-рожевого та насичено-рожевого кольорів, які влучно та гармонійно доповнять стильний букету у поєднанні із білими трояндами. Дотримуючись загальної стилістики, весільна флористика повинна визначати домінуючий колір, який спостерігатиметься у реалізації усіх декорів: зали, зони церемонії, фото-зони, окраси автомобілів. Студія квітного дизайну «Вальс квітів» створить справжню казку, яка додасть святкового настрою.

Весільні букети у червоному кольорі

Для вибору червоного кольору як основного у декораціях весільної флористики варто знати чимало, адже весільний букет у червоному кольорі, виглядаючи яскраво та бездоганно, може породити двозначне значення. У католицькій церкві червоний колір є кольором крові Христа, тому не варто його використовувати у весільному букеті для вінчання.

Червоний колір символізує палку любов та пристрасть, тому весільний букет виглядатиме надзвичайно стильно, а особливо якщо спостерігатиметься у декораціях усієї весільної флористики. Широкої популярності набувають букети, які налічують по поєднання стилів та тонів червоного та білого чи помаранчевого, таким чином розбавляючи насичений червоний колір.

Обираючи весільний букет червоно кольору зверніть увагу на троянди, гербери, тюльпани та піонії, які влучно доповнять букет шармом романтики та кохання. Весільна флористика у червоному кольорі створить оригінальний та свіжий акцентований стиль, який надасть шарму вишуканості. Працюючи на ринку більше п’ятнадцяти років, студія квіткового дизайну «Вальс квітів» запропонує чимало цікавих ідей, які гарантовано припадуть Вам до душі.

Весільні букети у фіолетовому кольорі

Фіолетовий колір символізує відданість, глибину почуттів та безмежну довіру, це колір надії. Весільні букети у фіолетових тонах додають особливу ноту романтики та вирізняється на фоні білого плаття нареченої. Для гармонії фіолетового кольору весільного букету варто використовувати його у бутоньєрці нареченого, а також додати прикраси у зачіску нареченої. Весільна флористика у фіолетових тонах вражає оригінальністю, якщо виконана у поєднанні із білим кольором, дарує особливе сприйняття. Акцентований фіолетовий колів на фоні білого створить оригінальний стиль декорації та не залишиться непомітним.

Працюючи на ринку більше тридцяти років, судія квіткового дизайну «Вальс квітів» виконає цікаве оздоблення залу та авто, запропонує чимало оригінальних ідей, таким чином весільна флористика буде виконана ідеально.