Найчастіше ванна кімната – це зовсім маленьке приміщення, тому важливо облаштувати її грамотно, зручно і функціонально. Малі розміри обмежують господаря в кількості і розмірі меблів, а специфічність мікроклімату робить необхідним ретельно підходити до вибору матеріалів. Одним з ідеальних варіантів вирішення даних проблем є пенали для ванної кімнати. Вони бувають різних розмірів і моделей, мають свої особливості та переваги.

Види і моделі шаф-пеналів

Виробники меблів не обмежуються одноманітністю асортименту і постійно створюють новинки, щоб догодити всім і створити меблі, які припадуть до смаку кожному.

Підлогова шафа-пенал

Це стандарт даного типу меблів. Знаходиться на ніжках. За розмірами шафа висока і має безліч відділів і дверцят. Такий вид різниться внутрішнім наповненням: ящики, полиці, білизняні кошики. Деякі моделі мають комбінацію секцій: відкриті і закриті разом.

Кутовий пенал

Часто кут кімнати залишається вільним, проте пусте місце можна використовувати з розумом, розмістивши в ньому кутову шафу. Така модель дозволить вам вмістити величезну кількість предметів, витративши мінімальну кількість місця.

Підвісна шафа-пенал

Відрізняється зручністю і місткістю, а також не займає багато місця, тому що не знаходиться на підлозі. Підвісну шафу можна доповнити дзеркалом, отримавши таким чином додаткове джерело світла.

Шафа-стелаж

Найоригінальніший вид шафи. Він дозволить декорувати приміщення і надати йому родзинку. Оригінальність у тому, що шафа вміє крутитися навколо, а на одній з її стін можна розмістити велике дзеркало. Дверцят у шафи немає, тому весь вміст залишається відкритим і може служити декором для ванної.

Переваги та особливості шаф-пеналів

Найголовніша перевага – це місткість, незважаючи на невелику площу. Місткість створюється не за рахунок розмірів, а завдяки висоті.

Предмет меблів має масу і інших достоїнств:

  • Зручно користуватися. Все поруч і легко дістати. На численні полки можна покласти все що завгодно: від косметики та засобів гігієни до одягу і порошку. Шафа не глибока, що дає можливість з легкістю дістати необхідну річ.
  • Стильний зовнішній вигляд. Моделі шаф-пеналів різноманітні, кожен знайде щось до смаку.
  • Водонепроникність. При виготовленні шаф-пеналів використовуються водостійкі матеріали, які захистять меблі від псування згодом.
  • Безпека. Щоб уникнути непередбачених ситуацій з дітьми можна розміщувати предмети, для них не призначені, на полицях вище.