З повнопрівіднім мінітракторів JINMA 354 від відомого китайського Тракторобудівників будь-які роботи по господарству станут легким и пріємнім проведення часу. Одна з найпотужніших моделей з лінійкі тракторів JINMA оснащується чотірітактнім дизельним двигун, что розвіває. Потужність в 35 л.с. что дозволяє не тільки ефективно задіяти все доступне навісне обладнання, а й перевозити на тракторі досить важкі вантажі.

При цьом рівень шуму працюючий двигуна не порушить сільську ідилію, але і буде прийнятною для міськіх умов. Стильний, сучасним дизайн трактора такоже буде мати гарний вигляд на міськіх вулиця, тому JINMA 354 часто купують для комунальних служб. Універсальний помічник За помощью компактного, но потужного трактора JINMA 354 легко Виконувати всі необхідні в приватному сільському господарстві або в комунальній службі операции: обробка грунту, збирання врожаю, догляд за посівамі, чистка территории, навантаження и транспортування вантажів, поливання, Функції бурільної машини і екскаватора.

Купить минитрактор в Украине можно на этом сайте! Для цього досить використовуват відповідне навісне обладнання.

Будь ласка прийдеться купити окремо: дво-, трехкорпусние плуги, почворезі, культиватори, сівалки, причепи до 2 тонн, борони, сеносборщікі, косарки и т.д.

Навісне обладнання легко встановити на трактор с помощью надійної трехточечной системи кріплення, а велика вантажопідйомність навісного механізму вітрімує.

Важко обладнання вагою до 587 кг. Комфорт управління трактором JINMA 354 легко управляти, незважаючі на його потужність та досить великі габаритні розміри - з ЦІМ впораються даже жінки і діти, так як завдяки гідропідсілювачу керма для поворотів и утримання трактора в заданому напрямку не доводити прікладаті великих зусіль. Маленька площа розворот, висока маневреність и відмінна прохідність цього повнопрівідного трактора забезпечує рівномірній рух на будь-якому тіпі грунту. При цьом в JINMA 354 на належно рівні реалізовано водійське сидіння, что забезпечує високий комфорт людини даже во время трівалої роботи. На комбінованої панелі приладів зручне розташовані всі необхідні датчики, які містять інформацію про основні параметри трактора во время его роботи: рівень заряду акумулятора, лещата, температура и т.д.

Дякую що переглянули статтю.

Радимо придбати мототехніку на цьому сайті.