Звернувшись до нас, ви можете отримати консультації або повне ведення справи під ключ з багатьох юридичних питань: дарування або купівля-продаж; земельні спори; житлові справи; розподіл майна; спадкові питання; іпотеки, арешти, стягнення тощо.

Нерухомість - це найдорожче, що ми маємо з матеріального, і, природно, є бажання це зберегти.

На юридичну консультацію по нерухомості приходять люди з різними питаннями, пов'язаними з купівлею і продажем, даруванням і отриманням у спадок, розподілом і об'єднанням прав на нерухомість. Кого-то треба виселити, кому-то визнати право на житло, у кого-то поділити земельну ділянку між усіма власниками. Є й більш складні питання: оспорювання договорів, заповітів; захист прав і інтересів учасників пайового будівництва; допомога в проведенні будівельних та інвестиційних проектів; арбітражні суперечки і цивільне судочинство; захист інтересів в сфері фінансів, іпотеки, кредитування; ведення переговорів, участь адвоката в комерційних проектах тощо.

  • Більш, ніж 17-річний досвід юристів в цій області - гарантія правильної відповіді на ваші питання. Приходьте до нас на консультацію! Що Ви можете отримати від юридичної консультації по нерухомості:
  • Огляд законодавства з Вашого питання (що говорить закон, що можна і що не можна, терміни, наслідки певних обставин та ін.);
  • Пояснення і тлумачення норм законодавства; Можливі варіанти вирішення Вашого питання (по одному питанню може бути кілька варіантів рішень), щоб у Вас був вибір, що робити далі;
  • Юридичні поради по кожному варіанту рішення (наприклад, ніж один варіант краще або гірше іншого, до яких наслідків можуть народити різні варіанти, які приблизні витрати можуть стояти, які податки можуть бути і чого можна уникнути і ін.)

Юрист по нерухомості в Києві, і по іншим галузям законодавства, ведеться до повного розуміння вами по заданому питанню. Громадянам, які вперше стикаються з питаннями законодавства в сфері нерухомості, для простоти розуміння ми малюємо схеми і картинки, за якими простіше пояснювати.

Для ділових людей, які володіють загальними питаннями в сфері нерухомості, профільні адвокати мовою законів та судеюной практики дадуть пояснення і підготують схеми економічної ефективності. Вас проконсультують юристи, що спеціалізуються на питаннях нерухомості.

Безліч виграних справ і оформлених документів, досконале знання питання до Ваших послуг. Консультування на домашні теми:

· Як приватизувати квартиру, кімнату, будинок, земельну ділянку;

Як купити або продати квртиру, земельну ділянку, будинок і ін .;

· Як виселити колишніх членів сім'ї, які не проживають громадян, шахраїв;

· Як вигідніше переоформити власність на родича;

· Як піти від податків при продажі нерухомості;

· Що вигідніше: купівля-продаж або дарування;

· Спори з сусідами; · Зменшення комунальних платежів;

· Поділ земельної ділянки і будинку;

· Прирізку, оренда, викуп земельних ділянок;

· Здача в оренду частини нежитлового приміщення та багато іншого.