Зір – одна із найважливіших властивостей будь-якої живої істоти. Особливо це стосується людини, тому що проблеми з якістю зору не тільки складають певні труднощі, вони можуть позбавити людини повноцінного життя. Саме тому треба не ігнорувати прояви проблем із зором та своєчасно звертатися до лікаря-офтальмолога для діагностики та лікування виниклих проблем із зором.

Сьогодні зокрема традиційних видів корекції зору (окулярів та контактних лінз), все більше і більше пацієнтів бажають позбуватися далекозорості, астегматизму, короткозорості завдяки сучасному методу лазерної корекції зору. Ця методика дозволяє ефективно та безпечно позбуватися проблеми та не використовувати окуляри та лінзи. Сьогодні така методика використовується в усіх провідних медичних центрах.

В медичному центрі «Оculus» проводиться лазерна корекція зору провідними фахівцями з офтальмології на сучасному високотехнологічному обладнанні. Тому що якість лазерної корекції зору залежить не тільки від рівня кваліфікації лікаря, його досвіду, а більшою мірою від рівня медичного обладнання та апаратури. Переваги лазерної корекції в медичному центрі «Оculus» - це не тільки найкращі фахівці з офтальмології, це також наявність найкращого офтальмологічного обладнання. Ми з гордістю можемо повідомити, що в центрі успішно використовується найшвидший в світі ексімерний лазер Wave Light EX500, за допомогою котрого позбулися проблем із зором тисячі пацієнтів. Це обладнання на цей час використовується в Західній Україні лише в медичному центрі «Оculus».

Процедура лазерної корекції триває в залежності від стану проблеми лише 10-15 хвилин, вплив лазера на око триває лише 30-40 секунд. Лазерна корекція абсолютно безболісна та не визиває у пацієнта будь-якого дискомфорту. Вона не потребує госпіталізації та тривалого відновлювального часу. Результат помітний пацієнту одразу після проведення корекції, а остаточно нормалізується зір протягом тижня.

В центрі «Оculus» також в наявності весь перелік необхідного обладнання для діагностики, тому лікар вже після діагностичного огляду може прогнозувати якість та результат проведення лазерної корекції.

Більше детальної інформації щодо медичних послуг з лазерної корекції зору, перелік лікарів-офтальмологів, які ведуть прийом та лікування можливо отримати на сайті медичного центру http://oculus.lviv.ua/areas/ophthalmology/lazerna-korekciya-zoru-ta-lazerni-meto/.