ЖК ЛевадаХочете купити квартиру в Івано-Франківську? Ринок нерухомості цього міста досить різноманітний. Він представлений приватним сектором, вторинним житлом і новобудовами. Зрозуміло, з міркувань комфорту і практичності найкраще купувати квартири від забудовника. Таке житло не має зносу. Відсутній ризик, що через пару років на стіні утвориться тріщина, яка істотно знизить вартість квадратних метрів в будинку.

Забудовники зводять новобудови різного класу. Зрозуміло, елітна нерухомість по кишені далеко не всім. На широкий купівельний сегмент розраховані новобудови івано-франківськ категорії «економ». Більш продумане і зручне рішення - будинки класу «комфорт». До таких новобудов відноситься ЖК «Левада», який розташований на вулиці Мазепи.

Заощадити на покупці квартири в житловому комплексі можна, інвестуючи в недобудований будинок. Зрозуміло, вклади в проекти, які знаходяться на стадії котловану, ризиковані. Однак ви цілком можете інвестувати в об’єкт, завершення будівництва якого заплановано на 3-4 квартал цього року. До того ж велике значення при таких вкладах має репутація забудовника. Будівництвом ЖК «Левада» займається компанія «Ярковиця». Це перевірена фірма, на рахунку якої чимало успішно завершених проектів. Звичайно, варіант з таким інвестуванням підійде тільки в тому випадку, якщо у вас є можливість чекати закінчення будівництва. В іншому випадку можете придбати квартиру в одному з уже готових будинків. Можете записатися на перегляд житла на сайті levada.if.ua.

Новобудови приваблюють застосуванням сучасних, надійних матеріалів і нових технологій. ЖК «Левада» - не виняток. Ви можете купити квартиру в одному з цегляних будинків комплексу. Всі вони якісно утеплені. Для цього використаний пінопласт. Підвищено енергоефективність житла і за рахунок облаштування індивідуального опалення. Утримання квартири буде обходитися вам в помірну ціну.

Ще одна сильна сторона новобудови – продумані планування. У житловому комплексі відсутні недоліки, які характерні для вторинної нерухомості. Йдеться про тісну ванну, невелику кухню, прохідні кімнати.

Заощадити можна, купуючи квартиру в новобудові без обробки. Правда, такий варіант не дуже зручний. Якщо у вас немає часу самостійно виконувати ремонт, варто замовити роботи «під ключ» у забудовника.

Територія сучасних житлових комплексів упорядковується. У ЖК «Левада» досить акуратний і чистий двір з ігровими майданчиками. Передбачений гостьовий паркінг.