Чернівці – місто, що динамічно розвивається Західної України з багатою історією і безліччю унікальних історичних цінних архітектурних об'єктів. Незважаючи на це, західноукраїнське місто активно забудовується, а попит на нерухомість в новобудовах тільки збільшується. ЖК «Зоряний» разюче відрізняється зручним розташуванням, якістю зведення будови, а також розвиненою сучасною інфраструктурою.

ЖК «Зоряний» розташований у парковій зоні, в екологічно чистому, не перенаселеному, зеленому мікрорайоні. По близькості є всі необхідні для комфортного проживання об'єкти, в числі яких супермаркети, освітні та медичні установи, аптеки, продуктові ринки, розважальні комплекси, дитячі кімнати і ряд всіляких рішень для веселого проведення часу.

Переваги квартир біля паркової зони

  • Близькість паркової зони гарантує легкість і чистоту повітря в навколишньому середовищі.
  • Квартири в таких будинках навіть на вторинному ринку легко продати або здати в оренду.
  • Вартість житла в екологічно чистих районах щодня зростає, в тому числі збільшується попит на квартири біля парків та в паркових зонах.
  • Мікрорайон значно тихіше, ніж на перевантажених центральних вулицях.
  • У парку завжди можна прогулятися з дітьми або онуками, в тому числі відвідати різноманітні атракціони.

Інфраструктура

Новобудови в Чернівцях поруч з парком представлені в обмеженому асортименті, а кількість вільних квартир щодня знижується. У числі інших об'єктів у паркової зони, особливо вигідно виділяється ЖК «Зоряний». Комплекс розташований в кварталі від міського парку і в безпосередній близькості до центральної частини міста. У безпосередній близькості пролягають маршрути громадського транспорту, розташовані різноманітні освітні і дошкільні заклади, медичні центри, аптеки, продуктові та продовольчі супермаркети і ринки, розважальні заклади і т. п.

Особливості

Забудовник максимально відповідально підходить до будівництва будинку, що легко визначається не озброєним оком: покупець отримує квартиру від будівельників з ідеально рівними стінами і максимально якісно проробленим плануванням. Крім того, будівля розроблено з урахуванням істотного запасу сейсмічної стійкості, що гарантує абсолютно безпечне і комфортне проживання.

Такі переваги роблять РК «Зоряний» одним з кращих варіантів в місті Чернівці, який розташований біля екологічно чистої паркової зони.