Людство стрімко розвивається, освоює нові технології. Це проявляється у всьому. Навіть розрахункові операції видозмінилися – тепер ми можемо оплачувати товари і послуги дистанційно. Дозволяють це робити спеціальні сервіси. Приклад тому – MyPay. Він уже давно діє в Україні і багато людей встигли перевірити на собі комфортність онлайн-транзакцій.

MyPay дозволяє зробити поповнення WebMoney, здійснити переказ грошей з карту на карту. За допомогою сервісу ви також можете виплачувати штрафи.

Що щодо оплати комунальних послуг? Раніше цей захід був пов'язаний із багатьма труднощами. Щоб погасити рахунки за світло, газ, воду і т.д., доводилося довго стояти в черзі або ж освоювати термінали. Але зараз все стало набагато простіше. Розплатитися за послуги з державними структурами можна, не виходячи з квартири. Відкрийте браузер, зайдіть на сайт MyPay і погасіть рахунок. Все максимально просто, зручно і швидко.

Треба відзначити інтерфейс сервісу. Розробники постаралися зробити його максимально зрозумілим для кожного користування. Довго звикати до системи не доведеться, ви швидко освоїте неї.

Що потрібно користувачеві, який вирішив вдатися до MyPay? По-перше, у нього повинна бути платіжна карта від Visa або Mastercard. Друга важлива умова – наявність достатньої кількості коштів на рахунку для проведення розрахункових операцій. По-третє, у вас повинна бути можливість зайти в Інтернет. Необов'язково сідати за ПК, MyPay можна відкрити і на інших гаджетах.

Деякі люди не поспішають освоювати новий сервіс. Що саме їх бентежить? Вони бояться, що не зможуть отримати квитанція або чек, які підтвердять факт проведення фінансових операцій. Але насправді, ніяких проблем з цим не виникне. Історію своїх платежів можна подивитися в особистому кабінеті. Тут же є квитанції. Таким чином, ви завжди може довести, що оплатили товар або послугу.