Весна – чудова пора для того, щоб урізноманітнити свій повсякденний образ аксесуарами. Вони роблять стиль кожної людини більш цікавим, унікальним. Чи варто чоловікам використовувати прикраси? Так, але вибирати їх треба дуже обережно. Наприклад, чудовим доповненням до будь-якого вбрання буде чоловічий браслет з паракорду, доповнений декоративними елементами з латуні – це лаконічна і ефектна прикраса.

Звичайно, його не можна використовувати в діловому стилі, тут потрібні тільки формальні аксесуари. Але при створенні модних образів він дуже стане в нагоді. Доповнюйте їм кантрі, кэжуал, молодіжній стиль.

Де можна купити вироби такого типу? Не втрачайте часу на похід по магазинах міста, адже тут складно буде знайти браслет їх таких матеріалів. Простіше відразу замовити аксесуар в Інтернеті. Наприклад, на порталі klamra.com.ua вони представлені у великій кількості.

Що таке паракорд? Він являє собою трос. Виріб дуже легкий та міцний, виконаний він із нейлонових ниток. Спочатку паракорд задіяли не для плетіння браслетів, а для створення парашутів – настільки це міцний канат.

Треба відзначити гладкість матеріалу і його еластичність. Виглядає паракорд досить презентабельно, що робить його підходящим рішенням для наречених прикрас.

Компанія Klamra готова надати клієнтам браслети в різних відтінках. Виконання у всіх моделей теж відрізняється, як і декор. Наприклад, в віртуальних каталогах є браслет, де на латунних елементах зображений тризуб – це чудовий варіант аксесуара для всіх, хто хоче проявити свої патріотичні почуття. Лаконічне і акуратне виконання роблять браслет відмінним доповненням до кежуал образу. Його також можна включати в наряд кантрі, мілітарі, гранж.

Чому декор виконаний з латуні? Цей метал цікаво поєднується з паракордом. Виглядають елементи масивно та стильно.

Користувачі можуть при бажанні докупити окремо кілька декоративних пластин і розмістити їх на браслеті на свій смак. Таким чином, вийде унікальна прикраса, яке відобразить смаки і переваги свого власника.

Чи можна поєднувати подібний аксесуар з іншими декоративними виробами? Зрозуміло, ви може знайти до нього доповнення. Також браслет носять разом з кільцями, наручними годинниками. Слідкуйте за тим, щоб всі аксесуари та прикраси поєднувалися між собою. Тоді вам вдасться сформувати дійсно стильний і цілісний образ для весни.