Якщо ви плануєте організувати урочистий захід, важливо заздалегідь потурбуватись про всі деталі, гостей, подарунки для них. Все це вплине на атмосферу вашого заходу, створить настрій його учасників. Багато чого залежить від місця, де буде організовано урочисту подію. Тому в готелі “Козацький Стан” можна провести особливий день. Тут одночасно затишна та сучасна атмосфера.

Ресторани у Києві - найкраще місце де веселого та організованого проведення будь-якого заходу, незалежно від того, скільки людей бере в ньому участь. Якщо ви оберете наш ресторан у готелі, то зможете насолодитися:

  • неймовірним краєвидом, бездоганною природою;
  • затишною атмосферою, свіжим повітрям;
  • високим рівнем сервісу;
  • гарним відпочинком.

В нашому ресторані можна провести час з сім’єю, колегами, коханою людиною. Тут можна організувати романтичне побачення, відсвяткувати заручення, весілля або його річницю. Будь-яку подію можна провести на висококласному рівні, і вона гарантовано запам’ятається всім вашим гостям.

Бізнес-заходи та затишний відпочинок

Щоб організувати ділові переговори, бізнесмени сьогодні шукають місця, де затишно, можна в спокійних обставинах обговорити всі питання, дещо розслабитись по завершенню робочого дня. В ресторані при готелі “Козацький Стан” можна організувати конференцію, презентацію, семінари. Ми пропонуємо гостям затишну атмосферу, ввічливий турботливий персонал, широкий вибір послуг. Приміщення обладнані сучасною технікою та апаратурою.

На ефективне проведення навчальних заходів, тренінгів, зустрічей, надихає гарна природа. В залежності від кількості відвідувачів, можна орендувати один з конференц-залів, де гарне освітлення, якісне обладнання, є все необхідне, щоб заходи різної спрямованості пройшли на вищому рівні.

Таким затишним ресторанам, до яких належить “Козацький Стан”, віддають перевагу великі компанії. Вони можуть скористатися банкетними залами з сучасним витонченим інтер’єром. Якщо запланована невелика кількість учасників, можна скористатися маленькою залою. Для тих, хто планує великий банкет, завжди доступна багатомісна зала.

Ресторан до послуг гостей “Козацький Стан”

Для відвідувачів гостей ресторана при нашому готелі, працюють найкращі шеф-повари. Ви можете спробувати смачну кухню, підібрати меню від вид вашого заходу. Це може бути:

  • європейська кухня;
  • традиційна українська кухня;
  • страви з печі Хоспер.

Також, ви можете скористатися однією з наших послуг і скласти індивідуальне меню, яке для вас турботливо приготують наші повари.

“Козацький Стан” гарантує вам яскраві емоції, позитивний відпочинок. Для гостей з дітьми на території біля ресторану обладнані спеціальні дитячі майданчики.