Існує кілька причин збільшення імпорту старих автомобілів з США. Найбільш важливими є привабливі ціни. Більшість авто з Канади, США виробляються в Німеччині. Серед імпортованих з океану переважають німецькі продукти і японські. Більшість з них - дуже молоді автомобілі, від декількох місяців до 2-3 років. Є також абсолютно нові автомобілі, куплені у американських дилерів. Перші екземпляри останнього BMW X5 дісталися до нашого дилера перед прем'єрою моделі в нашій крані.

Розкішні позашляховики - це, по суті, найбільша категорія транспортних засобів, що імпортуються з США та Канади (це в основному Mercedes, VW, Porsche, Infiniti і Lexus). Автомобілі з усього океану можуть бути легко розпізнані габаритними вогнями, необхідними місцевими правилами, і місцем для реєстрації на задньому бампері або кришці багажника.

Окрема, але постійно зростаюча група - це старовинні автомобілі, як Юнтімери (наприклад, 25-, 30-річні автомобілі), так і класика 1950-х і 1960-х років. Також є справжні перлини, такі як Ford T з 1920-х років. На додаток до найбільш часто перевезених, ви також можете побачити спортивні автомобілі і кабріолети. Автомобілі з США зводяться не тільки тому, що їх дешевше купувати, але в основному через більш низьку вартість, яка є основою для розрахунку митних зборів і податків.