Обираючи кухні на замовлення варто звернути увагу на ряд факторів, які додадуть зручності у використанні. Великою перевагою виробництва кухні на замовлення залишається можливість виконати саме такий варіант, який відмінно відповідатиме індивідуальним побажанням, враховуючи специфіку інтер’єру та планування.

У випадку виробництва кухні-студії варто використовувати ряд елементів, які б відділяли робочу частину кухні від зони відпочинку, таким чином, аби відпари та шум не заважав гостям чи мешканцям оселі. Цікавою ідеєю залишається розміщення столу в якості умовної перегородки між робочою частиною кухні та відпочинковою зоною. Якщо Ви розміщаєте стіл посеред вітальні, умовною перегородкою можуть залишатись робочі комоди, модулі, на яких можна розміщати мийку чи шухляди для посуду.

У виборі фасадів варто ввести запит кухні Львів та переглянути чимало пропозицій, які можуть відповідати параметрам Вашої індивідуальної площі. Стосовно типу фасадів, рекомендуємо обрати лише надійні фасади тривалого використання. Враховуючи виробництво кухні на замовлення, рекомендуємо обрати саме ті фасади, які збережуть зовнішній вигляд в процесі користування протягом тривалого проміжку часу.

Надійні фасади для кухні на замовлення

Сьогодні на ринку можна знайти широкий вибір фасадів на різний смак та цінову категорію. Варто ввести запит кухні Львів, за яким ви знайдете чимало варіантів готових кухонь, виготовлених із різних фасадів. Рекомендуємо обрати надійні фасади, які залишатимуться стійкими до попадання води та конденсату. Миючи посуд та в процесі куховаріння попадання води на фасади просто неминуче, саме тому в процесі користування варто використовувати лише надійні фасади, які залишатимуться стильними та оригінальними.

Ще однією важливою особливістю надійних фасадів є стійкість до перепадів температури та виникнення конденсату, який з’являтиметься доволі часто та може змінювати структуру фасаду, піддаючи деформації його зовнішнього вигляду. Саме тому просто необхідно обирати надійні фасади, які збережуть зовнішній вигляд кухні на замовлення. Фасади для кухні повинні бути стійкими до миючих засобів , які можуть розїдати поверхню та залишати непрезентабельні розводи.

Технологія виробництва акрилових фасадів є надзвичайно складною, саме тому вони стійкі до зовнішніх пошкоджень та пропонують широкий асортимент кольорової гами, даруючи стильний варіант майбутньої кухні.

Працюючи на ринку більше двадцяти років, фахівці компанії «Меблі ТОП» запропонують чимало цікавих пропозицій кухні на замовлення, або ж розроблять ексклюзивний варіант, який відмінно відповідатиме інтер’єру та плануванню приміщення. Бажаємо придбати саме той варіант, який відмінно відповідатиме умовам розташування та індивідуальним побажанням. Рекомендуємо виконати кухню у фахівців компанії «МебліТОРП».